Kodel tiek daug skirybu, kas darosi zhmonems?

Vejau, tai klausimas teoriskai daugiau, tiesiog stovi jis man galvoj ir viskas, nezinau kodel, bet asmenishkai kolkas neliecia jis manes.

na manau pagrindine ir pirmine skyrybu priezastis tai kai pradedama vienas kito "negirdet"…

Ir ne shiaip negirdeti…bet net nenori girdeti. Bet…buna taip, kad kalbama skirtingomis kalbomis… O svetima kalba gimtaja tapti mazhai shansu turi…
Linkiu surasti savaji zhmogu… visiems. Ir, geriausiai butu, jei visa tai ivyktu laiku…

pagrindine skyrybu priezastis - VEDYBOS :-)))

Ima - in your eyes

Galbut jau mes tapom siuolaikiski, kad biski kas ir skiriames. Na bet is kitos puses paziurejus, jei yra blogai, na nera seimos, tik stampas pase ir ziedas ant rankos belike , tai po velniu kam abiems kankintis ir gyvent kartu Aš nekaltas
Manau didesne tragedija uz skirybas yra tevu nesutarimas, pastobus barniai, kuriuos turi kesti vaikai

na tai taip jei barasi jo, bet sakykim nera barniu, vaikams abu demesio skiria. Tai kam juos traumuoti negi negalima gyventi del vaiku? Juk skirybu buna ir del to kad lovoje netinkami, nors manau reikai noro ir tai bus ishspresta. Ir vat tokie smulkus dalykai del kuriu skiriamasi ash daugiau apie tokius kalbu.

viena is skyrybu skaiciaus augimo priezasciu pragyvenimo lygio augimas

…kam tas vyro seselis namuose, jei pati galiu islaikyti save ir savo vaikus Cha cha

Gana keistas pastebejimasApakęs Abejoju, ar del to kas skiriasiNe

Gana keistas pastebejimasApakęs Abejoju, ar del to kas skiriasiNe

[/quote]

Tikrai nedaug kas… Tik PROTINGOS moterys Cha cha

Taigi vienas faktas yra tas, kad anksciau skirybos buvo nepriimtinos ir nelabai leistinos, o dabar atsiradus laisvei ir paprastenems salygoms zmones iskilus sunkumams renkasi lengviausia buda, na zinoma ne visi, be to veikia ivairus socialiniai veiksniai, moters teisiu padaugejimas ir pan. Na bet zinoma, jei neimanoma susitvarkyti santykiu, tai kam gyventi susituokus ir abiems kankintis, bet mano nuomone pries skirybas dar reikia ivairiais budais stenktis pagerinti padeti ir islaikyti seima.