Kodėl susipažįstame per skelbimus ir Internete?

ar tu tyrimus darai? senai tyrimai ir apklausos padarytos pasinaudok paieska nekurk dubliuojanciu temu jei tu nieko nesupranti ka tau kiti raso tai tau cia ne vieta gyvenk sau o ne taip kaip kiti !!!

pasinaudot paieshka nedashuto? davai kiekvienas po tokia tema sukurkim … ir dar po tris temas … pvz kas yra meile /… kodel jis dauzo man shirdele … kabuta tas raumuo kuris varineja krauja butu idetas i skysta azota

Galimybė bendrauti su žmonėm neišeinant iš namų. Tinginių hobis Cha cha. Apie ieškančius Nekaltas? Manau tiesiog stengiasi išnaudoti visus šansus Laimingas

Hm… nemanau kad ieskoma visada tik per interneta… plius o kuom tai yra blogai… Pagaliau paiziurekime is kitos puses… Vis tiek imkime vyresni zmoniu amziu tarkim bent jau nuo 20 metu… Dauguma tikrai jau dirbantys asmenys… ir tarkim tu astuonias valandas praleidi prie kompiuretio bent jau tie kas darbuojasi ofise… veliau velei visokie reikalai kas studijuoja vakarais kas ten seip visokiis sportais ar dar kuom nors uzsieme… ir per daug eiti i klubus kazkokius barus nebelieka laiko kad butent susirasti kazkoki sau idomu zmogu su kuriuo galetumei bendrauti… O per visa ta laika uzimtumo visada darbe norisi kazkaip atsipusti kazkur akis nuleisti… taip asineri i interneta… nebuninai pazinciai gi tai pasiklausti ko nors tai pasisemti kazkokios informacijos is kitu… o tai jau bendravimas… kas per tam tikra laika priartina du zmones bent jau bendriems interesams ir ziurek jie veliau kur kas greiciau susibenrauja realybeje… Tad kuom gi tai blogai??? aisku jei tikslas yra susirasti sau partnery kazko ten lovai ar dar… tai cia jau kiekvieno asmeninis reikalas… bet bent jau as nieko blogo tame net nemanau Liežuvis

sventa tasykle: pries uzduodant durnus klausimas pasinaudok google !!!

Man tik siaip idomu - jei klasimas jau toks kvailas ir visoks koks neidomus, tai ko nesiliaujate jo komentave? Ar cia taip smagu issiplusti?

Niex cia neprarades jokios wilties Šypsena paprasciausiai laiko nera waiksciot po club ir barus kzk ieskant. Nieko cia blogo nematau,juolab,kad pirmiausia zmogu is bendrawimo gali pazint. Šypsena

cia jau taip viskas uzkniso kai tas pats per tapati kiek newbiu perskaito taisykles kiek zmoniu naudojas paieska ???cia jau uzburtas ratas kadangi klausimas tas pats eina n-taji klausima tai sorry jis ir kvailai atrodo

geriecike - agreed! asmenishkai as nesilankau nei baruose, nei klubuose. bastaus mieste su draugeleis ir liuobiu buitinese pjankese ;] konkretizuokim: su naujom mergom vat taip vat realybeje - retai susipazhistu… tam yra kelios priezhastis: 1. nezhinai ka pasakyt, o banalumo as nemegstu (“eee labas zhiujke. sakyk kiek laiko gal nori arbatos ir ant mano xatos?” Mirkt iskart shokt i akis ir rodyt savo ‘isskirtinuma’ irgi nedrasu.2.gaila babkiu - juk susipazhines realybeje vosne privalai nusivesti i koki restoraneli n stuff…3.as ieskau idomiu zmoniu, patraukliu pateliu aplink yra, taceu to nereik - noriu bendravimo. inete juk ir tera bendravimas… kai kurie gali pasakyti jog ce visi sedi su kaukem n shit… na, neneigsiu, - yra ir tokiu priedurniu, kurie keura diena prakaituoja prie klavos ir grasina savo ‘stogais’, chebrom… sakantys jog yra tikros grazhuoles ir tt ir pan. galu gale tiesiog ismoxti ackirt dauguma tokiu ;] kas svarbeu - ce zmones yra atviresni, didesne ivairove temu pasirinkimui - tu realybeje nepazhystamos mergos galetum paklaust kaaad ir jos svorio ar ka jinai mano apie zoofilija (na, ganetinai vulgarus pavyzdzei, bet ganetinai aiskus)…? anyway jau daros padrikos mano mintys - varau miegot… got any questions - write a private message (or whatever the fcuk it’s called) to me. labanakt.

xe xe xe

Todel kad siuolaikinis jaunimas nebemoka bendrauti gyvai

esi per daug drasi kad drysti kalbeti uz visus !!!tau kelnes numaut ir gero dirzo duot Gerai

man dzin kas ka galvoja apie mane ar apie mano issakomas mintis Liežuvis tai drasu vulgaru pasiputeliska? man px…sakau tai ka manau ir nieks neuzdraus Mirkt… o kad kelnes numautum pirma pagaut reikia Cha cha

pagauti maziausia problema Mirkt

turetum mane zinoti Mirkt kad butent tai ir yra problema Mirkt