Kodel nera radijos...

Kodel nera radijos…

Neodime rašė:

juras: pukas labai patinka?
galim paklaust, kiek tau metu?
jei virsh 50, tai aishku, kodel pukas geriau nei labas fm

man 20, bet nieko kvailesnio kaip labas fm bei radiocentra vakare nuo kazkur 10 valandos nesu girdejes. jau pukas tikrai geriau - ten praktiskai is kiekvienos dainos galima juoktis. na o labasfm tai is pirmo reikia puse ju meginti suprasti, kaip is ju juoktis ir kodel

chebryte pamirshot laisvaja banga. ji tikrai ishsiskiria ish visu komerciniu stochiu savo grojamu repertuaru. yra bliuzo, jazz, sunkaus roko, dar kazhkada, jeigu kas prisimenat, buvo ir juodoji citadele, gaila, shitos laidos jau nebedaro… apskritai butu idomu suzhinoti jusu nuomone ar susidarytu lietuvoj normali auditorija zhmoniu stoties, kuri transliuotu tik ishskirtine, labiau specifine muzika [metala, jazz’a ir t.t.] ir ar ta stotis ishsilaikytu finansishkai…

hi, daug kalbat apie tai kas patinka o kas nepatinka:pabandykit isijausti i radio staton’u akcininku ir sefu padeti.gera muzika yra ta kuria klawso mases, mases perka produkta kuri siulo reklama.lietuvoje isliks tik didziosios radio stotys,jaw turincios savo auditorija ir savo reklamerius.labas fm…ji bando buti didzioji, bet kol kas dirba i juoda minusa…beje regionines radio stotys turi perspektyva, velgi ju grojama muzika turi buti pritaikyta kuo platesnei auditorijai,pvz kox pasvalio radijas negali groti technushos(technusha klawso mazdaug 2-3proc. visos auditorijos)-pasvalyje jos tada klawsytu apie 20-30 zmoniu.pagarbiaj-ash.

pukas yra sh, o kitur ir neblogos muzikos yra, jei jie tik maziau kalbetu ir butu play listas

Jai nori gali mano pasiklawsyti… Šypsena

na siaip nieko bjauresnio uz labasfm negirdejau - tokias slykstines leidzia kad… kad pagalvoji - gal pukas netgi geriau. jau nekalbu apie m1+

juras: pukas labai patinka?
galim paklaust, kiek tau metu?
jei virsh 50, tai aishku, kodel pukas geriau nei labas fm

kas uzhknisa RC ir M1 tai nesibaigiantis bazarai.paklausius mergaichiu,
po3, ar dizaineriu norisi vemti…vaiku radijas

labas fm ir yra bazaro bet didesnia ju dali sudaro bajeriukai tai bent jau tirai juokinga

tfu
"tikrai" o ne "tirai"

labasfm - geriausias daznisMirkt
na poto jau zymiai prastesni butu daugmaz lygus RC ir M1…va taip va…o kitos stoteles kurias girdejau tai vertos pasigailejimo… na dar parabole moka nustebinti kartais.

jurai, ta turboreanimazijos daina as zinau, ten tai tikrai viska pasako.

skirtinga tai skirtinga, bet vakarais radiocentras paleidzia tokia, kad abejoju, ar yra, kas tokia gali klausyti apart susistumusiu ir uzrijusiu ko nors. nesamone totali. as nekalbu apie ivairius topus ir tam tikras temines laidas, kur kazko galima normalesnio pasiklausyt.
na mano nuomone apie radio stotis isreiskia viena turboreanimacijos daina. kas ja zino - mane supras

O kas tavo manymu yra "normali muzika" ???
man atrodo ji visiems skirtinga Mirkt

M-1 irgi netinka?
o kaip labas fm?
tai ziurint ka tu laikai normalia muzika, a?

Kodel nera radijos grojancios normalia muzika?

Mano zinute apie radija melomanuose yra 1000-oji. geras ar ne? Ir pasitaiko pralinksminanciu smulkmenu…

O ka Radiocentras bloga muzona waro?

Apsilankykit adresu WWW.SPINNER.COm ir rasit radija kokio dar nematet…