Kodėl nekenčiu mokytojų

Kodėl nekenčiu mokytojų

Issakykite savo nuomone del ko nekenciu vieno ar kito mokytojo.

Manau tau geriau reikia zinoti tokius dalykus, nes mes nei taves, nei tavo mokytoju nepazistam

Siaip tai mokykla as jau senai baigusi.Noreciau suzinoti kitu nuomone apie ju nekenciamus mokytojus.

nekenciau dailes mok
del jo ilgu zilu plauku nervino jis visus
gaila bet mokyk baigiau pries pora meteliuŠypsena

Pasistengiau juos visus pamiršt su lig akimirka, kai baigiau mokyklą… neatsimenu iki šiol… ir dūšioj tokia ramybė… harmonija … Šypsena

Na as irgi baigusi mokykla, todel net neisivaizduoju tokio reishkinio kaip nekesti mokytoju, kuriuos jau pamirshusi Šypsena
Bet manes jie neskriaude Cha chaCha chaCha cha

va va as irgi TaipTaipTaip

Asmeniskai as nekenciau buvusios fizikos mokytojos,nes ji ziauriai sena ir turejo suformavusi labai kvailas paziuras i savo destoma dalyka.Atseit jei nesimokysime fizikos,tai nesugebesime gyventi Šypsena Ir priklausomai nuo jos nuotaikos "uzsisesdavo" tai ant vieno tai ant kito mokinio.

O mokytojai nuo destytoju kuo nors skirias ar cia tas patsAš nekaltas

Mano nuomone tai beveik tas pats.Visi jie kazkada ede ar es musu nervus ir sveikata Šypsena

O as pasiilgstu mokytoju… Jie visi buvo savotiskai faini. a nu bendrai ne visi. Keturiu mokytoju visai nepasiilgstu, chemijos ir biologijos, nes su jom buvo trumpos kalbos kurios pasibaigdavo necenzuriskais zodziais, nes jos buvo labai labai ir dar kart labai biawrios, duros, sadistes nerealios.KIRVES.Cha cha. Dar vieno istorijos mokytojo, nors jis tik metus deste, bet jis yra lohas, (pilna ta zodzio prasme)…jam su smegenine biski negerai.Visi tai pripazino, ir kit mokytojai. Ir da muzikos mokytojo nepasiilgstu, nes anas pas mus buvo erelis, lauzdavo kieta vyrukas. Šypsena O kiti mokytojai buvo aukseliai. Su malonumu prisimenu mokyklos laikus, nors ir rasydavo tuos kuolus, troikes ir pan. gaudavai pastabu, susipykdavai ir vel susitaikydavai. Visdelto ten prabego vaikyste Šypsena O gal dar ir neprabego Cha cha Vienzu, noreciaw dabar gryst i mokykla, nes univere tikras gaidys. vat. Labas

Man mokykloje irgi labiau patiko nei univere… kažkaip lengviau buvo, kai TURĖDAVAI keltis 6 ryto kiekvienąrytą, grįždavai 15val ir pan… o dabar vieną rytą nenuėjai, tai ir kitą nesinori, ir tempai kokie…

skambinsim mes tv3 pagalbai kad mus chemijos ismokytu ir dar paprasysiu kameros slaptos rusu kabinete kad pazetu lietuva kaip ant manes rusu mokytoja uzsisedus ****u kiekviena pamoka po saiba varo varo tik i kampa zino kad nemoku rusu nekenciu jos ir vistiek mane vercia visokias nesamones daryt Cha cha

Manau del to, kad nenori mokytis Universitete ir mokslo esi dejus skersa Aš nekaltas

Jei neklystu,tai si pastaba adresuota man.Univero aisku as nebaigiau (buvo tam tikru priezasciu),bet man uztenka ir aukstesniosios.

ui ui ui kaaip aš jų nekenčiu… net neoriu grižt i mokykla… NeNeNe sustabarėję seniai ir senės, bent jau tokie buvo kai aš mokiausi TaipTaip

…as galiu tik atsakyt, kodel nekenciu vieno ar kito destytojo… Cha cha

Matomai nelabai mokais. NekaltasParaso kokį dvejetuką, tai po to ir nebemėgsti Cha cha

fuuuu, dauguma mokytoju kakos, ir as daug ju nemegau, bet destytojai visai kas kita, bent jau tie, kurie deste man… ne tokie bjaurus, nei jie rekia, nei ka ir pasneket kaip su zmonemis gali Taip ir taves bei kitu gyvuliais nelaiko Cha cha