Kodel negalima bangoje diskutuoti apie kara? (UZRAKINKIT)

Kodel negalima bangoje diskutuoti apie kara? (UZRAKINKIT)

Kas cia dabar? "Karas = mokek bapkes diskuotuok apie tai" Apakęs
kodel negalima uzvesti apie kara diskusiju? jug tai ne blevyzgos ,o diskusijos apie kara su iraku, pasekmes visam pasauliui…tai nei po cheminio ginklo paleido mirsime neparase temos "Mane nuzude dujo" ar panasiai Cha cha

O kuriame forume tu bandei diskutuoti apie karą?

Vėl ziebraz briedyja ?

O todėl, kad per dieną užvedama po 50 temų apie karą. Kiekvienas jaučia pareigą turėti nuosavą.Blogai

Tik ka pats uzvedziau tokia tema. Nu ir kas bus?
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/160701.81-=(1273860009

Reikia forumo "Frontas" Juokiasi Juokiasi

Nea - reikia sudet "pasiulymuose" banus tokiems kaip Ziebraz, Syclone, (Ni), Razruchos visiems klonams - nes jie niekuomet dar nieko protingo nera pasiule. Pavargęs
Arba tiesiog ignoruot juos . Pavargęs

gaijla bet ash ne clonas o visai kitas zmogus…jei tau ash nepatinku neatsakinek y mano uzduotus klausimus

Jei tavo tema apie kara buvo ishtrinta reishkiasi tame klube jau tokia tema yra… o mazdaug cia kiekviename klube apie kara temos yra, taip kad gali nebesistengti kurti nauju… atsakinek i senas geriau…

Apie Viska…tu palygink mano tema ir to zmogaus kuris sukure pirmaja tema apie kara…pamatyti daug skirtumu…jo tema linkusi vos ne iki blevyzgu Nekaltas

Apie viska specialiai sukuriau tema skraiduokle, kur visi gales pasisakyti apie kara.

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/160813.223-=(161558791
5

kaimo džordžai-pats tu klonas…zako…arba lietaus lietuvoj…JuokiasiLiežuvis

Vel jus apie tuos klonus Baisu UH kokie jus zmones Drovus Juokiasi

Nu jus mane stebinat. DAR KARTA PERSKAITYKIT MANO RASHLIAVA. TIK ATIDZHIAI.
Specialiai jums skaitau paraidzhiui: Nea - reikia sudet "pasiulymuose" banus tokiems kaip Ziebraz (kablelis) Syclone (kablelis) (Ni) (kablelis) Razruchos visiems klonams (brukshnys) nes jie niekuomet dar nieko protingo nera pasiule. Pavargęs

JAUCIAT SKIRTUMA, KAD JUS IR RAZRUCHOS KLONAI ATSKIRTI KABLELIAIS? O GAL JUMS PARANOJA? Pavargęs

[quote]kaimo jurgis rašė:

Nea - reikia sudet "pasiulymuose" banus tokiems kaip Ziebraz, Syclone, (Ni), Razruchos visiems klonams - nes jie niekuomet dar nieko protingo nera pasiule. Pavargęs
Arba tiesiog ignoruot juos . Pavargęs

[/quote]

gera tema apie kara uzvesta klube iki 18 su zalia skraiduolia

[/quote]

jei tau atrodo kad ash kazkurio zmogaus klonas prasau kreipkis y Marciux ir pasakys kas kieno klonas Mirkt
p.s. nevaziuok y dausas…cia eina kalba visiskai apie kitka.

…o gal tegul geriau važiuoja…Angelas

Čia dar reik komentuot ? PavargęsPavargęsPavargęsPavargęsPavargęsPavargęs

is serijos "ZiebraZ…" …

Juokiasi