kodel nebepajungia per wapa?

kodel nebepajungia per wapa?

Tai čia amžina problema su tuo ,neatsako sąsajinis serveris".
Maždaug į 75% bitės klubų žinučių meta tą pačią problemą… Nekaltas

as nuo kaledu iki naujako negalejau i wapa ieit mete ta 502 klaida blogas sliuzas:piktas:

zodziu vakar buwo viskas normaliai o siandien bandau bet kur jungtis per wapa ir raso HTTP KLAIDA 502, BLOGAS SLIUZAS. kame cia saknys? aciu uz nuomones Kietas

pas tave t2 jei jo pasikeisk ip i orginalu ir viskas weiks man ir taip buna

pas mane L-A-B-A-S

tada nzn gal nustatymuose kanors pakeitei

Man irgi nebeina

nu tai kad nekeiciau nieko lygtais, bet pabandysiu ka nors paximicint gal weiks Nekaltas

tai kad tu dabar pasijunges per wapa kaip tau gali nebeeit? Cha cha

Man ta pati nuo ryto meta ir negaliu prisijungti (labas)

pasitikrink konfiguracija klaida slypi gateway`uj arba ip adresuose (didziausia tikimybe)

man irgi nuo ryto siandienos gal tinkle ten kas nors ka nors papiso Nežinau

jau ziurejau viskas normaliai ten Nekaltas

Man irgi nuo pat ryto rašo “Neatsako sąsajinis serveris”. Skambinau į info, tipo mano numeriui perkrovė sistemą, bet vistiek nieko… Žliumbia Šeip ne taip prisijungiau per n kartų, bet jei išeisiu ir vėl įeisiu, vėl neprijungs.

Cha cha

Teiravausi pas pazistama irgi nuo ryto negali i wapa ieiti…ir tai net kitame mieste

Man siandien irgi su labas nesamne uzejo. Raso “Sasajo signalo itaiso nera” ir neatidaro jokio puslapio. Bet cia gal pries koki pusvalandi uzejo, vaziuojant traukiny. Nors ir rysys bovo padorus… Tai dabar isidejau T2 korta…

P.S. Gerai, kad T2 per menesi duoda 2 nemokamus MB. Kartais ir tai prireikia… Neuzilgo busiu Vilniuj, paziuresiu, kaip ten su LABAS wap’u…

susitaise viskas savaime bent jau pas mane Tūsas dabar zjbs