kodel merga neduoda pis.. ?

kodel merga neduoda pis… ?

Tikrai matyt prashyti nemoki.He he he!

@udriuks rašė:

Turiu drauge,kuri anksciau buvo k… ,visiem duodavo,o dabar su manim bendrauja ir neduoda Liūdna
nesuprantu kodel?

tai del kokios tu priezasties su ja draugauji ,tik del to,kad duotu tau nuleist…???BlogaiBlogaiBlogai

Neduoda, nes akivaizdu, kad bachuras sergi chronikus nadepisitus ar perepisitus liga. Durniams taip ir buna

velnys rašė:

moderna rašė:

@udriuks rašė:

Turiu drauge,kuri anksciau buvo k… ,visiem duodavo,o dabar su manim bendrauja ir neduoda Liūdna
nesuprantu kodel?

tai del kokios tu priezasties su ja draugauji ,tik del to,kad duotu tau nuleist…???BlogaiBlogaiBlogai

O ci mergicka tai ismaste Gerai salia butu ir letenele paspausciau ir i zanduka pabuciuociau uz protingas mintis.

nu labai aciu
Šypsena)))

@udriuks rašė:

Turiu drauge,kuri anksciau buvo k… ,visiem duodavo,o dabar su manim bendrauja ir neduoda Liūdna
nesuprantu kodel?

================================

I niprashyk, i niduos, i nireikia Cha cha Cia tau ne parduotuvis, kad
ash pinigus, o tu preke… Moterys dar ir apzaveti reikia, o cia jau
,brol, priemones ivairios, bet taisykle nr 1 - Nebuk Lochas Cha cha

@udriuks rašė:

Turiu drauge,kuri anksciau buvo k… ,visiem duodavo,o dabar su manim bendrauja ir neduoda Liūdna
nesuprantu kodel?

As prie jos lindau kiek imanoma,daugiau jau nieko neparodysi,ir labiau napalysi,dariau ka tik galima…
Kaip ja uzlauzt?
Ka jai sakyt?
Please,help!!!

Be to nemanau,kad as jos nevertas,as su ja labai graziai elgiuosi,ir viska del jos padarau,o kas jai manyje netinka,tai niekaip nesuprantu Liūdna
Kaip man viska issiaiskint,ar tiketis dar is jos ko nors,ar ne?

  1. is kur zinai, kad visiems duodavo? tie "visi" tau sake? taigi pats vyras esi ir zinai, kaip mums kartais pasigirti knieti, o ypac kai tau 14-16 metu negali sakyt, kad tau pana neduoda… tada vsai lopas skaitysies. taigi tie "visi" galejo paprasciausiai meluoti.
  2. jei ji is tikro k… tai gal tu jai pinigu uzmirsti pasiulyt?
  3. jei ji buvo k… tai gal jai atsibodo?
  4. gal kaiptik perdaug lendi prie jos? tai irgi kartais atstumia.

Kietas Nera bobos kury neduoda,yra bohuras kurys nemoka prashit…Vyrai Sudužusi širdis Moterys
Kietas

nu ka as zinau, drauge tai PUJKE pasirinkai, jei ten teisybe buva…

Tai tu tik draugauji del to kad galetai pasi****** ? alia koks tu kvailys?
neviena neduos! Ignoruoju ir beto gal ji mane kad tu nieko tarpkoji neturiu gal tai net nezinojo ar duot tau kist ar neŠypsena Girtas kaip bajeris ka juokauju daryk ka nori tu ja isprievartauk ŠypsenaŽvaigždėTaip

  1. Jinai ne mergina.
  2. Ji serga.

visa kita yra nesamone klausk pas ka nori
paklausk pas ja situos 2 klausimus
tu mergina ?
ji taip.
tu duosi?
ji ne.
tu tai sergi?
ji sakys ne …
tu o tu tikrai mergina?

viskas aik nx is cia su savo bedom nusisneka cia durniai apie kekses ir kiti patarimai ismok pac jos paklausti viskas nepades cia tau kitu sapaliones nx

tai cia butasis laikas jai "anksciau duodavo" tai va…zmones keiciasi Nekaltas susiprato tavo pana kad blogai elgesi,duodama visiems Liežuvis ir nieko tau neduos ir toliau Liežuvis

oi, berneli, siusk ja nch, ji tau dar linksma liga atnes, jei tu ja gausi, nebent, noretum vesti ir ja pataisyti,Nekaltas

zhinai,… man viena karta viena gera drauge pasake: "visos mergos duoda, yra vaikinu kurie nemoka prashyt" !!! ir ash su tuo VISISHKAI sutinku !!! → nemoki prashyt Cha cha

Tai gal jai nesumoki,jei jau ji kekse buvo,tai tikriaus taip ipratusŠypsena
o siaip dar klausimas,kur tavo protelis?Mirkt

gal tu jai esi brangesnis/svarbesnis, nei tie, kurie buvo vieno vakaro linksmybems Nekaltas

bet nenusipelnei…

O jus man atsakykit, kodel mano bernai visada nori maziau negu as , ka Nustebęs

Kazkokius bernus tu isrenki ne teisingus Šypsena

buna kad bachuram uzplaukia… Nekaltas man vat irgi uzplauke, nenoriu dabarCha cha idomu ka mano Moteris pasakytu Nekaltas

waje waje waje Šypsena … nekas … Šypsena bet uzlauzt kazi ar pavyks Šypsena … speju tau tik del to … sexo ji ir reikalinga…