kodel maze

kodel maze

Kodel kai Vyras patinka Moteris , jie automatiskai mazina - mazyte, maze, mazule ir t.t.
nesakau kad tai blogai Ne bet tiesiog idomu, ??? nuo ko tai priklauso, ypatinga mergina, ypatingi santykiai ir t.t.

Sunkus klausimas, tiesiog jus tokios pazeidziamos atrodote, todel ir sakoma Mazmeniskai

Galiu pasakyti uz save, as taip sakau, nes tikrai zinau, kad ji tai nori isgirsti.
O ka ne taip juk tau patinka kai tau sako - mazyte, ane?
Tiesiog mes sakom tai ka jus norite isgirsti.
Kietas

o tu nevadini vaikinu mazybiniais vardais? Kietas
as tai pvz turiu iproti vadinti kaciukais ir zuikeliais. dar mazuliais kazkada vadindavau, bet kai kurie turi kompleksa siam mazybiniam vardui Cha cha

Gerai teisingaiCha cha taip ir reikia mus vadintiCha cha

tai priklauso nuo stiliaus kabinimoJuokiasi po to nuo stadijos uzkabinimoTūsas
galiausiai nuo stadijos uzkibimoŽliumbia

Moteris >>> Vyras

-Pone, atstokit nuo manęs! Kiaulė! Kvailys! Kvailelis…Kvailiukas…
Cha cha
odel maziu… nu ka… ne veltuj gramatikoj yra toks terminas "mazybiniai-maloniniai " zodeliai… Kietas tiesiog fysniai vysokios "mazytes" nei tiesius kreipimasis Drovus

tau kaip romantikui Gėlė turetu patikti Cha cha

matomai vaikinams labiau patinka savo mergytes taip vadinti.Pvz maniskis sako,kad mane taip vadina del to,kad as jam visada atrodysiu mazyte mergyte.Ir tai ne del ugio,ne del elgesio,bet kartais manyje izvelgia maza mergaite,manau kaip ir kiekviename zmogujeTaip

Niuz juk taip mums patinka, be to vardu mus vadina visi… O vat tokie mazybiniai zodelaiai mums malonus ir nenusibode… Flirtas

P.S. mano nuomone… Nekaltas

na manes tajp nevadina Šypsena fii net kazkajp keista butu Šypsena turiu kita mazybini vardeli, originalesni nej visi zujkuciaj ir kaciukaj& mazytes sudejus Mirkt Juokiasi

ir mane vadina ir ash vadinau, o kaip gi kitaip?Laimingas

Kai Moteris ir Vyras isimyli ar susizavi vienas kitu kokiu graziu zodeliu pasako ir manau tai labai grazu TaipApkabinimas

…niugi labai jau sirdele paglosto, kai maloniai vadina… Taip Flirtas
…o ka, as tai vadinu "saulute" nes nuo mylimo zmogaus pasaulis svieseja…
Apkabinimas Flirtas Myliu

man labai patinka kai mane mazule , saulyte,pupa vadina…Apkabinimas

mazyte,mazyle ar kaip kitaip pavadins- tai dar nieko nereiskia, labiau priklauso nuo intonacijos, situacijos ir panasiai.
mane pvz. vienas destytojas vadindavo maze, bet nekart nekilo mintis kad tai galetu reiksti kazkokius jausmusCha cha
tiesiog mazybinis kreipinukasCha cha

Apakęs …niu as jokiu nukrypimu neturejau galvoj, kaip su destytojais…
pas mus yr toks, kuris panas ne tik erzinas, kavos kviecia, bet ir uz plauku patampo

cia jau kaip vaiku darzelyje Apakęs
sexualiai priekabiauja? tikiuosi bent fainas destytojas Nekaltas Šypsena

nu mano destytuvas buvo toks pagyvenes vyriskis, bet jis ta "maze" sakydavo tokia teviska intonacijaŠypsena uztai net nekildavo mintis apie joki priekabiavimo, tiesiog norejo kad geriau jausciausCha cha, na jis ne siaip destytojas buvo, bet- projekto konsultantas, tai daugiau bendraut tekdavoŠypsena

siaip jis buvo vienas is normaliausiu destytuvu