Kodėl mano N3660 neatidaro foto persiųstų iš Siemens CX65? Nors vieną atidarė!

Kodėl mano N3660 neatidaro foto persiųstų iš Siemens CX65? Nors vieną atidarė!

Tai va, draugelis įsigijo Siemens CX65, tai tyrinėjom visaip, džiaugėmės (tiksliau jis džiaugėsi), bet va problemėlė: kažkada, gal prieš savaitę jis mane nufotkino ir be problemų tą foto per IrDa persiuntė į mano telefoną. O vat vakar dar padarėm pora foto ir kažkodėl, kai persiunčia į mano telefoną, mano aparatas rašo “failo atidaryti neįmanoma”. Nors užsimušk! Atrodo, viskas turėtų būti tvarkoj, formatas *.jpg, nežinau, kas dar gali būti ne taip. Ar čia jo telefas kažkokias “lievas” foto daro, ar problema maniškiame, kad negali atidaryti? Bet kodėl tada pačią pirmąją normaliai rodo?

Symbian… NekaltasO šiaip pamėgink kokių vieverių paieškok symbianui, turėtų būti Nekaltas

Nelabai įsikirtau, ką norėjai pasiūlyt… Prie ko čia Symbian? Kiek žinau, CX65 nėra Symbian, o be to ką tai bendro turi su Symbian, kai bet kuris normalus šiuolaikinis telefonas lyg ir turėtų atidarinėti *.jpg failus…

Nu tai 3660 turi symbian, ar ne? O tarkim tavo fotkes cx65 rodo?

Nu rodo…

Hmz… Tada nežinau… O šiap telefas daugiau jokių bugų nerodo?

Nu lyg ir ne… Bent jau nepastebėjau…

Bandyk persiųsti iš naujo. Gal tie failai pasidarė pažeisti, ar pan. Iš 3660 tas neatsidarančias fotkes nusiųskit į tą cx65, kažin ar jis rodys…

man tas pats. Kaip man atsiusdavo mms is cx65 i 3650 man foto nerodydavo. Ne

jei gerai pamenu tai man rodos Siemensai savo fotkem naudoja kazkoki navarotna suspaudima kad maziau uzimtu Nekaltasbet negarantuoju kad del to tixliai negaliu pasakyt

As irgi kai per IrDa ir arba MMS nuotraukas siusdavau su CX65 darytas tai nerode nei 3650,nei 7650.

Is cx per savo 3660 perkeliau nuotraukas i pc tai irgi nelabai norejo rodyti, reikejo keisti formata, ten cx kazkoks nedadarytas

Cia 100% tavo noske issidirbinieja. Zinok tikrai jei dydele nuotrauka(pagal formata pikseliais), bet KB mazai rodo, tai gali “nesuprasti” ir parasyti “failo formatas nezinomas”. Dar tas IrDa gliucina.

Pabandykit tas nuotraukas atidaryt su programa splashphoto.Pas mane ji rodo nuotraukas kuriu neatidaro standartine telefono foto programa

Bet nesuprantu, taigi man atrodo, kad *.jpg ir Afrikoj yra *.jpg, ar *.jpg nelygu *.jpg? Jei bet koks aparatas (telefonas, kompiuteris ar pan.) turi galimybę atidaryti *.jpg, tai lyg ir turi atidaryti…

Buna, kad neuztenka telefonui atminties atidaryti ta .jpeg faila. man taip kartais buna, kai atsiunciu kokia fotke is www.

Gal būt neužtenka atminties, nes ta foto, kurią atidarė, buvo 3K, 128x96, o kokios tos kitos buvo - nežinau. Kai susitiksiu su tuo draugu, reikės dar kartą pasižiūrėti. Bet argi gali cx65 fotografuoti didesniu formatu, nei 3660? Juk pikselių tai tiek pat?

gali. jei nuotrauka didele, o kb mazai uzima, gali buti, kad neuzteks atminties(skirtos jpg failams atidaryneti). buvo jau tokia tema Prodigits forume.

Bet pala, o kaip gali buti nuotrauka didele, o kb uzimti mazai? Ir bet kuriuo atveju - jei ji uzima mazai kb, tai kodel jos negali atidaryti?