Kodėl mane taipmoterys?

Kodėl mane taipMyliumoterys?

Nesu nei gražuolis,nei kultūristas…tiesiog paprastas(kartais per daug)
bičiukas.Didelių turtų neturiu,nesivaikau madų,mėgstu baikerio drapanėles,
vaikštau apšepęs,kartais meniškai susivėlęs,bet nesmirdžiu,valau dantis
ir karpau nagus.Pageriu,parūkau žolės.Esu nepatikimas,bet crazy-
-nieks nežino ko kada iš manęs tikėtis.Komplimentų nežarstau,mėgstu
įžūliai nurenginėt žvilgsniu moteris ir kabint makaronus tiesiog gatvėj.
Esu ciniškas ir įžulus,bet šmaikštus.Moterų neidealizuoju-greičiau
atvirkščiai…Bet jos kažkodėl limpa kaip apsirūkiusios musės-KODĖL???
ESU ANTIIDEALAS,bet jos kažkodėl paklūsta man,nors kartais jas ir
skaudinu ir žeminu…NU IR KĄ???

Esi tikras,kad nors viena tave myli?Abejoju,tokius reikia išnaudoti,o ne mylėtiBaisu

O jei rimtai,tai moterys yra patologiškos durnės,kurias traukia prie blogiukų,beviltiškai tikėdamos,kad jie pasikeis.Žvėrį galima prijaukinti,bet jis ir liks žvėrimi,gaila,kad kitos per vėlai supranta šitą tiesą.

(Ni) , kodel viena minti - apie tai kokius mylim, o kokiu ne - isdalinai i dvi temas Nekaltas ?

Tai ko čia taip užvalgei ar prisirūkeiBaisu Gal tikrai vieną kartą atidžiau žvilgtelk į veidrodį. Tai gražuolis, tai bomžas vos neNežinau
Cha cha

nagi gerbiamieji palyginkime ka (Ni) rase pries tai:

Pagal viską,turėčiau būt moterų idealas,bet jos manęs nemyli-
-geriausiu atveju tik išnaudoja…KODĖL,KOKOIOS PRIEŽASTYS-NESUPRANTU
Gal Jūs patarsit

Trumpai apie save:
-38m.
-ūgis 190cm.
-svoris 85kg.
Esu gyslotai raumeningas,pilvas kaip skalbimo lenta,siauri klubai,
natūraliai žilstelėję varno juodumo garbanoti vešlūs plaukai,romėniškas
profilis,valingas smakras su duobute,atogražų jūros mėlio akys,šilta
šiek tiek ironiška šypsena,neatlėpausis,netrumpakojis.
Romantiškas,drąsus,nuoširdus,atjaučiantis,rūpestingas,galintis dėl
iškrėsti beprotiškų poelgių.
Turtingas,dosnus,nevedęs,vaisingas,turintis subtilų humoro jausmą ir skonį,protingas,saikingai pavydus,mylintis vaikus ir vertinantis šeimos vertybes,ištikimas,patikimas,kuklus,higieniškas,ne narcizas.
Penio ilgis erekcijos būsenoje 22,5cm.Galiu vidutiniškai į parą
pasimylėt 10 kartų-seksualiai išradingas,turiu šarmo.Geležinė sveikata,kilmingas genealoginis medis.
Atrodo lyg ir viskas…

TAI KODĖL
MANE ATSTUMIANorėčiau vienintelės,beprotiškos,tikros meilės
visam gyvenimui,bet…esu tik skaudinamas ir išnaudojamas…
KAS MANYJE NE TAIP

na ir ???

greitai keiciasi nuomone apie save…
Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Mėtai savo temas,kaip gegute vaikus PavargęsPavargęsPavargęs.

Kodėl rašai dvi prieštaraujančias viena kitai temas???

…o jūs mąstykit-kur čia arčiau tiesa…Liežuvis

ko jus kimbat prie RASYTOJO Kanda
rasyk (NI) Lūpos rasyk Gerai

Pavasaris…Liežuvis. Niekas neturi jokio noro mastyti Cha cha.

Yra tokia siaubo komedija: "Pikti numirėliai 3" Joje gerietis prarijo blogietį ir gerietis klonavosi į du: vienas geras, kitas blogas.
Tada du inentiški dvyniai ginčijosi, mušėsi, spardėsi norėdami išsiaiškinti kuris kietesnis.

O finale nuskambėjo man labai patikusi frazė:
"Chorošij, plachoi,… glavnoje u kavo ružjo"
Šypsena

Taip kad gerb. (Ni), jokio skirtumo geras tu ar blogas. Svarbu kad turėtum kuom tas moteris mylėti Cha chaCha chaCha cha

Nei šioks, nei anoks.
Aga, panašus į rašytoją.
Už rašliavą Moteris ir myli. Ne kitaip.

…rašymas tik hobi-įdomiau jūsų reakcija…Mirkt

Ai, (Ni) mes jau tiek visko prisižiūrėjom… tiek mums pripasakojai, tiek įvairių situacijų pripiešei, tiek personažų suvaidinai, kad net nebežinau ar begalėtum kuo nustebinti Cha cha Tiesiog pamatę tavo naują temą pagalvojam "na, kas dabar?"… Nekaltas ir susidomėję puolam skaityt…
Neišsemiama tavo fantazija MirktGerai

p.s. o man labiausiai patiko tavo eilėraštis - odė MOTERIAI Flirtas Kad ir priepuolis ten buvo, bet… galėtų dažniau "užeiti" Liežuvis

NI, pirma turiu pagirti uz labai ishmoninga saves aprashyma (aisku, jei rashei ir sugalvojai pats)… o jei atsakyti i klausima, kodel moterys zavisi ar kaip ten pasakyti blogiukais, tai…galima daug ir nuobodziai ishvedzioti, bet esme ta, kad siuolaikines musu moterys yra na svelniai sakykim ishlepintos… Aisku kalbu apie ne bomzes, o normalias panas, kuriu apstu gatvese… matai, vyrai patys jas islepina savo komplimentais, savo demesiu, savo svelnumu, etc. … O zmones mes esam is prigimties gyvuliukai…taigi, tas ziaurumas todel ir yra tokis artimas. moterims nuo to svelnumo jau vemti norisi, moterims blogis asocijuojasi su jega, su vyrishkumu, etc. aisku, nesakau, kad dabar visi vyrai, kurie perskaitet, ka as cia pripaisciau, jau si vakara pultumet uzvozti kumsciu vienu kitu savo moterims, bet tiesiog norejau pasakyti, kad VYRAI, NEBUKIT SKYSTI, bukit svelnus, bet griezti, mokekit ishlaikyti savyje vyrishkuma Mirkt o svarbiausia, kad rezultatas butu happy end ir be melyniu Cha cha Mirkt

…kalbasi 2Moteris:"klausyk,taviškis negeria,tavęs nemuša,nalievo nevaikšto-tu dar ilgai kęsi tokį tyčiojimąsi iš savęs…"Nekaltas

(Ni) vargselis visai pasimete - myli ji moterys ar vis tik ne… na nepulkit gi taip arsiai… gal ryte nemylejo, o po pietu va koks pasisekimasCha cha
(Ni) Lūpos tawNekaltas
myli-nemyli…koks skirtumas… na, tu tik rasykMirkt o mes jau pagalvosim myleti ar nebutinaiCha cha

Ignoruoju Pilieti Ni, toks asmenybės susidvejinimas vadinasi šizofrenija, ir psichologas tau jau nepadės: reikia psichiatro Taip