Kodel kurie nekurie diena vaziuoja ijungtomis sviesomis?

Kodel kurie nekurie diena vaziuoja ijungtomis sviesomis?

Pastebejau, kad nekurie tautieciai, ypatingai naujais automobiliais, vaziuoja grazia diena ijungtomis sviesomis.Kilo klausimas kodel? Vakaru Europoje kur kas daugiau nauju masinu, bet ten niekas su sviesomis diena nevaziuoja.Ar pas mus parduodami automobiliai skirti Skandinavijai, uzkurus- sviesos uzsidega automatiskai, ar cia toks tautos “krutumo” bruozas? Šypsena

Vienas dalykas, joks cia ne krutumas, o labai normalus poziuris i savoir kitu sauguma.
Antra, as pats vakar per kelis miskelius pravaziavau ir jungiau trumpas, nes is saules ivaziavus i seseli nieko nesimato… Po to per miesta vaziavau trumpas taip ir pamirses isjungti.

Trecia, tai yra butent tas atvejis, kai masinose trumpos sviesos dega default’u, iskart uzvedus varikli. Naujuose auto modeliuose Mazda, Toyota, Honda taip daro, ir ne tik jos, ir ne tik naujuose. Tai galima vadinti ir skandinavisku komplektavimo variantu, kai nera jungiklio trumpom sviesom isjungti. Bet sitas dalykas labai naudingas.

Niekur kitur europoj nevazineja? O Lenkijoj buvai? Ten iprastas dalykas vaziavimas su ijungtomis sviesomi: taip saugiau, ir nejoks ne krutumas…ypac kai saule spigina i akis, geriau ijungti sviesas, kad kiti tave matytu…vat.,

tawe pastebi is tolo ne todel kad tu krutas o del to kad nori buti saugus!
o man labiausiai nepatinka SIAULIUOSe kad pokol gerai nesutemo (tamsu) tol sviesu gatvese neijungia… blin vaziuoji is saziningai suda matai… o jei koks pridurkas i gatve isbegtu… kapec!! o kaltas tei tu!

Taip su sviesomis diena daugiausiai vazineja Skandinavijos rinkai ruostos auto. Pvz, TOYTOTOS i Lietuva atkeliauja is sandeliu Suomijoje. O siap daug kas pasidaro, kad butu patogiau ziemos menesiais kai tai privaloma ar daug vazineja i kaimynines salis Latvija Estija, kur irgi istisus metus butinos sviesos. Nezinau, bet pas mane JEEP’e kazkodel (automatine deze) pradejus vaziuoti po 10-15s isijungia sviesoso. nesiaiskinau kodel, sviecia ir mat ji bala.

JP.

gal kas turi ideju, kaip padaryt, kad artimos degtu defaultu??

gal kur nors prie degimo spyneles?.. arba kokia relike det kai degimas vuyktu is kart lempackas jungtu!

o kaip pasidaryt kai uzgesini matara ir sviesas palieki kad singalas butu?

Visu pirma, automobilis yra kur kas geriau pastebimas, kai yra ijungtos trumposios sviesos, taigi, bent jau as pastaruoju laiku visada vaziuoju ijungtom sviesom… Nes mextu truputi greiciau vaziuot nei dauguma, o sviesos tikrai padeda, ypac lenkiant Šypsena
Kaip saka, atsarga gedos nedaro Cha cha Cha cha Cha cha
Tegu mato kad durnius vaziuoja… Cha cha

Ash irgi uzh ijungtas artimasias visais metu laikais. Auto tikrai geriau matomas.
O del akumo, tai nermaliose mashinose sukant starteri kiti elektros priborai atsijungia.

2 ddt
siaip artimu shviesu jungiklis yra, nes kol jo neijungi neveikia lempu apipurshimas ir paneles apshvietimas. Ir be to vdrug noresi atsisakyti artimuju shviesu by default.

mano firmos golf 4 visada dega, nes ten skandinaviskas variantas

O pas mano auto skydelio apsvietimas ir taip nuo degimo…

O msiaip as uz trumpasias sviesas visais metu laikais. Buna bjauru, kai pavasari pradeda visi be sviesu vazineti, bet poto pripranti. Gal cia man vienai taip atrodo?

Aš prieš šviesas visus metus, nes kai daug važinėji, tai akys nuo tos šviesos pavargsta, be to KET aiškiai parašyta kada reikia užsidegti lempečkas - esant nepakankamam matomumui ar krituliams. Šiaip spiginti be jokio tixlo lempelėm neturiu jokio noro. Gal ne visi vairuotojaai idiotai ir sugebaAš nekaltas pastebėti automobilį be šviesų…

na as vazineju, so? kokio galo man auto perdirbinet, jei gamintojas sugalvojo nordic komplektacijoje nuolat veikiancius zibintus (berods 60% srauto, jei nori 100%, reikia pasukti rankenele). auto hrv’02 jeigu ka.

Dazniausia pamirstu isjungti kai isvaziuoju is dauiaaukscio garazo,nes ten sviesos reikalingos.O poto ir vazineju iki pirmo sustojimo su trumposiom, o ir visai tai nemaiso,visgi saugiau.Gerai

Nebuk toks kategoriskas.
Apakęs

Man paciam tai asmenishkai patinka wazineti su swiesom, ir taip ash darau Liežuvis Liežuvis

BG
pirk automobily tiesiai ish skandinavijos, tada ir turesi automobily su shviesom visa laika

kai vazhiuoju su paprastu automobiliu, tai diena niekada nejungiu shviesu.
kai vazhiuoju su kad ir nauja KIA CArnival, visa laika, kai tik mieste didesnis judejimas tampa, isijungiu shviesas. Kam? Kad kaziolai visi matytu ir negadintu man gyvenimo!

Gal ne visi vairuotojai yra idiotai ir gali pastebeti automobili be sviesu, taciau yra tokiu idiotu, kurie nesugeba vaziuoti taip, kad ji pastebetu kiekvienas idiotas.