Kodel kai kuriems bangieciams buvo nuimtas VIP statusas?

Kodel kai kuriems bangieciams buvo nuimtas VIP statusas?

Kodel kai kuriems bangieciams buvo nuimtas VIP statusas ne tik nepranesus priezasciu, bet ir apskritai apie pati nuemima?

Laukiu Dariaus pasiaiskinimo…

A man dzin Dariaus pasiaiskinimas as palieku si vaiku darzeli.

Be pagarbos ne narys
zakas

P.s Tai buvo paskutine mano zinute nebent Darius bus atstatydintas nors as nedesiu pastangu,o visiems kitiems doriems bangieciams sekmes issirenkant dirbancius moderatorius.

[quote]LCG rašė:
Kodel kai kuriems bangieciams buvo nuimtas VIP statusas ne tik nepranesus priezasciu, bet ir apskritai apie pati nuemima?

Laukiu Dariaus pasiaiskinimo…
[/quote]

kas tau dar neaišku ???
važiavai ant dabartinio moderatoriaus-karaliaus tai apkarpė VIP’us Cha cha
o nesiskaitymas su nariais tai jau seniai pastebėtas (tik neaišku, kaip darius išsilaiko kėdėje)

cia Jusu per savaitgali sunkiai uzdirbti prizai. Sveikinu!

???

ka išdarinėji?

Paaiskink konkreciai… Kaip mes juos uzsidirbome? Nuo kada moderatoriaus kritika yra draudziama?

Nu dariukas tu pavarai!Ne tas zodis!Tuoj gal pradesi ne tik vipus nuiminet o dar ir banint visus kas tave pakritikuos?!Na zinok negalvojtau kad tu toks,bet kaip pats pasirodei tokiu tai viskas aisku!Asmeniskai as pries tave nieko tokio blogo neturiu ,bet kam taip elgtis su kitais nariais?!Pats maciau kad savaitgali buvo floodu metas,bet juk ten bardaka dare kazkoks vienas kvailys prisidenges keliais nickais!
na nezinau ,atrodo kad kartais tu persistengi Cha cha

Vienas rimtesniu bausmiu tiems nariams,del kuriu forumas savaitgali buvo paverstas kiaulide.
Respect Darius ,geri prizai! Manau sekantis zingsnelis galetu buti banai uz forumo isniekinima ir smeizta.

2pilkaz
vai,vai ,vai kaip tu nori i ta kedute! Cha cha Cha cha

Rietenos del valdzios Cha chaCha chaCha chaCha cha
man pafig kas tie vip o kas ne
KietasKietasKietas
atrodo lyg pinigus uz tai gautumete

Rakinu tema, jei dar kyla kokie nors klausimai rasykit i privata Laimingas

Cha cha
Cha cha