Kodel jus taip mylite savo augintinius?

Kodel jus taip mylite savo augintinius?

As geriuosi ir stebiuosi, kaip jus visi mylite savo suniukus, kaciukus. ŠirdisTai nuostabu.Bet ar ne per daug?
Ka jus labiau mylite - sunis, parodas, keliones, ar bendravima su kitais ?
Pas jus veisliniai, dokumentuoti, pas mane ir mano bobute - misrunai, bet ir as myliu labai labai…

Tai tu čia pati ir atsakei į savo klausimąMirktJuokiasi.

Nu tai pati ir pasakyk pirma, kodėl myli Cha cha Saviškio (šuns) aš nevežioju po parodas, jis nelaimi jokių apdovanojimų, nes yra be dokumentų. Ir nors turėtų tuos dok., tikrai ne už tai būtų mylimas.
Jei trumpai galiu pasakyti, myliu nes jis mano ir jis mane myli Šypsena O kas yra per daug?Apakęs

Na, perdaug yra gal tada, kai sunis myli labiau nei zmones ar vaikus
ŽliumbiaŽliumbia

Mano neparodine ir nei tokia ir nei anokia…spanielis be dokumentu, bet tai neesme. Myliu nes, visas gyvenimas beveik susijes su kokiu nors gyvu padaru Taip

Na čia kiekvieno asmeninis reikalas ką ir kaip ir kiek mylėti. Tau tai jau tikrai nereiktų dėl to jaudintis Cha cha

Dėl vaikų-nežinau, o žmonės būna ir blogesni už šunis…

Tada per daug.
Ir sakyčiau gerokai per daug.
Ir taip myliu būtent dėl to, kad šuo yra žymiai geresnis gyvūnas už žmogų Baisu

Žinot ką, pasvarstom, o mus gyvūnai myli? Vienam forume man paaiškino, kad šunys negali mūsų mylėti. Tai ką jie mums jaučia, geriausiu atveju prisipišimas ar dar kas, bet ne meilė. Aš galvoju, kad mano šuo mane ir dar kelis žmones myli. Man šis terminas tinka, ir aš jį naudoju. O ką Jūs mąstote???

Mano šuo myli ir valgo.
Ir jis gauna maistą, o ne ėdalą.
Ir jis turi ne antsnukį, o antnosį Liežuvis
Ir miega ne palei duris, o lovoj.
Ir jei būtų šunė (ne kalė), tai gimdytų, o ne atsivestų iš kaž kur Liežuvis

Jei kas galvoja kitaip, pats kaltas Liežuvis

Mano taip pat. Ir man labai patiko, kaip žurnale "Hobis" rašo, apie gyvūnėlių mirtį, jie vartoja žodį "nunyko". Taip tikrai daug gražiau, nei padvėsė… Dvėsta man tai kokios nors žiurkės, nuodų prisirijusios…

Kiek aš suprantu lietuviškoj savimonėj, tai padvesia dažniausiai kaimyno šuo, kai jam nuodų užduodi Baisu

va va GeraiGerai maniskis irgi valgo,turi veiduka,kojytes,miega lovoj,kartais net ant pagalves ir man jis tikrai mylimesnis uz kai kuriuos zmonesTaipTaip
myliu ji net ir uz tai kad kartais trecia valanda nakties isvercia is lovos ir prasosi i lauka,uztai kad naktimis retsykiais pradeda knarktiCha cha kad kartais vagia nuo stalo ar siaip padaro kokia sunybe.Myliu uz tai kad be jo gyvenimas butu kitoks ir tikrai ne toks puikus kaip dabar.
Ai dar labai myliu uz tai,kad savaitgaliais po baliuko pagaliau jis mane ismoke atsikelti anksti ryte, isbegti i lauka ir pasidziaugti grazia gamta,nuostabiu rytu,svieziu oru,o ne kurksoti visa diena lovoje su plystancia po vakarykscio galva.Mirkt

Jus visiskai neteisi.As suniuka myliu labiau uz daugiali zmoniu ir vaiku.Kodel jusu toks keistas poziuris,kad gyvuno negalima myleti labiau,nei zmogaus.Atsakykite man ar visi zmones verti meiles?as manau daugialis ju verti paniekos.Kaip jau daug kartu sakiau,jei sitame supuvusiame pasaulyje ir liko kas nors grazaus,tai yra gamta ir gyvunai.

Saunu,kad yra tokiu zmoniu kaip jus.Va kur yra tikrai teisingas protingo zmogaus poziuris.

na savo augintinio nemylet neimanoma, juk jie yra seimos nariai Šypsena

musu suniukas turi letenyte, nosyte , akyte: suprantu kad zmogui, kuris neturi gyvunu keistai skamba Šypsena (turiu patirti, anytai labai bjauru kaip saviski vadiname mazybiskai ir t.t.).
vienu zodziu kam nepatinka, tas tegul neziuri ir neklauso Šypsena

"Myleti" - labai subjektyvi savoka. Ash savo shuni atidaviau i Vokietija, i veislyna, pagal kontrakta. Galbut daugeliui, kurie su savo shunimis miega lovoje, ( nematau tame nieko blogo) tai atrodytu zhiauru, nesuprantama, bet ash padariau tai ish meiles savo shuniui!
Man teko rinktis… Ar jis bus musu zhaislas, namu puoshmena ir viskas…ar gyvens, pilnaverti aktyvu parodinio shuns ir reproduktoriaus gyvenima. Ypac turint omenyje tai, kad 5 kartos jo proteviu buvo butent tokie, ir tai yra uzhkoduota jo genuose…
Teko rinktis ir manau, kad teisingai pasirinkau…Aplankau ji 2 kartus per metus ir matau, kad jis labai mylimas ir laimingas. Man tai labai svarbu.

o kodel mes juos turetume nemyleti…
Liežuvis

Dikaya, čia irgi meilė, kai artimam savo (nebūtinai žmogui) linki gero ar elgiesi taip, kaip jam bus geriau Taip
Bat man įdomiau, ką Jūs galvojate ar augintiniai Jus myli, ar tik prisirišę prie Jūsų. Kuri sąvoka artimesnė?