Kodel jaunimas nori atrodyti vyresnis nei yra?

Atorei turbut 18 katik sukakao, kad tokis klausims iskila

Todėl, kad galėtų nusipirkti alkoholio, cigarečių, eiti į naktinius klubus, vairuoti mašiną ir t.t. Taip

em…ne man dar ne 18…paprasciausiai man idomu…nes as nenori irgi atrodyt viresne…bet daugelis mno klasioku klasiokiu…tay nu nezinau…ten kiekviena diena pagert parukyt…pvz mane juokina kai ruko tik progomis…tai koks cia rukimas…jei rukai rukyk…jei ne…tai ne…

nu as tai nenoriu Liežuvis

ash nenoriu atrodyt vyresne ir neatrodau Cha cha

kad nebutu geda! Mirktbet as nenoriu atrodyt vyresne o kam to reikia?! Juokiasi

nei as noriu atrodyt vyresnis, nei man to reikia… jeigu mane palaiko vyresniu, as nieko pries pasijuokt… o jeigu mane palaiko jaunesniu, as irgi nepykstu… bet turiu keleta draugu (o ypac panos), kurie labai isizeidzia kai juos/-as pavadina maziukai/-emis, malalietkom. nors jie is tikruju tokie yra!

a as nenoriu ir nesu Laimingas

Kad galėtų pirkti alkoholį, cigaretes, panelės - kad sulauktų vaikinų dėmesio [Veee].

Manau, daug priežasčių yra. Jaunimas nori į klubus, suaugusių filmus, gerti, rukyti, vairuoti. Jaunimas nori tik vyresniems prieinamų laisvių.

va va, kai mažiau nei 18, tai ir nori vyresniu atrodyt… O kai jau 18 yra, tai pagalvoji, kaip gerai buvo, kai buvau jaunesnis Šypsena

  1. kad galetu daryti nepilnameciams draudziamus dalykus; 2. kad atrodytu “krutesni”; 3. draugu itaka; 4. noras pritapti ir buti lygiam vyresniems “draugeliams”; 5. noras “nusikabinti” vyresni “bachura”; 6. dar daug priezasciu, bet tingiu rasyt ir kurt Cha cha

joa…nors man da tik 17 bet noriu likt tokia kokia esu… Laimingas

na gal merginos daugiau nori…jos juk anksciau bresta uz waikinukus…tad kad atkreiptu demesi…;>

tik atrodyti/buti 18-20… nedaugiau. kam ? ogi tam kad tai geriausi gyvenimo metai, dar vaikas, bet su visom teisem… nu tiesiog nerealu Cha cha

wyrensė atrodau, kai einu į klubą;] o šiaip normaliai[;

Net nezinau man pvz sekmadieni bus septyniolika o as visdar atrodau kaip penkiolikos… Šypsena Na bet man gerai.,… Šypsena Neskubu uzaugti… Šypsena

ka i kluba nueit butu galima

wisaj neblogaj tajp kajp yra dabar Girtas

Jau ko ko, bet but vyresne nenoriu !!! !!! Priesinga, noriu but mazha mazha grazhia melgyte Laimingas