Kodel jaunimas nori atrodyti vyresnis nei yra?

Kodel jaunimas nori atrodyti vyresnis nei yra?

Prasau parasykit savo nuomones…

Aš tikrai nenoriu Šypsena Neuz savaitės - 18, o noriu buti vaiku ir taip atrodyti Laimingas

nenoriu atrodyt ir neatrodau Šypsena

nes tokie yra desningumai… ir that’s it… Nekaltas

tiesiog nori, kad butu daug kas leidziama Liežuvis ko vaikams negalima…

nenoriu atrodyt vyresnis Ne

Iki 18kos toks amžius, kai nori atrodyt vyresnis, nei esi, o nuo 18kos atvirkščiai nori grįžt į vaikystę Drovus Na bentjau dažniausiai taip būna… …ir čia dėl to, kad kaikurie nepilnamečiai, kaip kad aš Juokiasi Drovus, nori tarkim į kokį klubą nueit ar pan…Retkarčiais praleidžia, jei atrodai vyresnis Šypsena O kai jau turi pakankamai metų, kai viskas tau galima, tada norisi laiką sugražint atgal Nekaltas

nes nori pirkt gert ir rūkyt

nes nori uzhaugt… o uzhauge pasiilgsta vaikystes Šypsena

as atrodau daug jaunesne nei esu Girtastai is tikruju nervuoja,norint daryti tai,kas dar uzdrausta Žvaigždė Laimingaspvz eiti i kluba,kur nuo 21,ar 18 Laimingasjuk veliau,kai turesi tiek metu,ne toks malonumas bus ten nueiti Girtas Tūsas

todel kad butu idomiau… Cha cha

Man 17, bet daug jaunesnė atrodau Cha chaIR dažnai mėgstu elgtis kaip vaikas Cha chaNiekur neskubu, spėsiu dar užaugt Cha cha

nea tikrai nenoriu Veee koks fainumas kai tawe laiko seniu Veee Angelas

bet tai kam tada pvz ruko geria…juk nori atrodyt kruti ir vyresni…kazkaip.net nzn…

na as tai nenoriu greit uzaugti, noriu dar pasidziaugti gyvenimu,ir neapsiversti seimyninem problemom Baisu

Nepazistu tokiu zmoniu o jei nori tai hm… seip net neisivaizduoju Cha cha~ Apakęs

shejp taj ash nenoriu atrodyt wyresne DrovusBet wat jaunimuj taj rejkia nusipirkt gerimu ir tabako Cha cha…Nors draugu kaj yra pilnamechiu taj nebeda…

kad nusipirktu Alus

man gerai ir taip Taip Geraigi faina.ir tai spesiu uzaugti,dar tik puse kilometro gyvenimo nuvaziavau Cha cha