Kodėl iš one.lt ir jippii.lt negalima atsisiųsti poly ir fonų į 3660, nors galima į 3650?

Kodėl iš one.lt ir jippii.lt negalima atsisiųsti poly ir fonų į 3660, nors galima į 3650?

Juk tie telefonai beveik identiški? Tik klaviatūra ir spalvos skiriasi. O man parašo "modelis neatpažintas".

Na, tai ko čia visi tokie apmirę? Ar pastebės kas šį mano klausimą?

Galbut todel, kad toki telfona dar mazai kas turi Mirkt
ir nieks negali padet…

Tarp kitko, is kur ir uz kiek pirkai?

Man taip atrodo kad yra todel kad 3650turi tik4096spalvas o3660 65536spalvas ir nesuderina paveiksliuku.o del poly-gal cia programine versijaturi itakos

Mobilioj linijoj - 1290 lt.

Bet iš kitų, nemokamų saitų, tokių, kaip nastusha.ru, ir kitų atsikraunu ir fonų, ir poly, nors jie skirti 3650 telefonams.

Muset ju technika dar ne atpazysta tavo modelio!

PS. Topo centre beveik tiek pat kainuoja 3650! 12??Lt Ne prisinenu tiksliai! Siaubas!

O tai įdomu, pagal ką jie tą modelį atpažįsta, jei mano neatpažįsta? Atsilikėliai, blia*mba, galėtų jau ir 3660 į tą savo telefonų sąrašą įmest.

Kas gali pirkt tą 3650, taigi jau atgyvenęs modelis, ir dar su tokia kvaila klaviatūra!

one neatpazysta tavo tel ID ish jo jie ir atpazysta tel modeli.vienu zodziu ne tu ir ne tavo tel kaltas!

O kas tas tel ID? Ar jis pačiam telefono aparate užfiksuotas? Ta prasme, kiekvienas aparatas turi savo ID? Ar aš teisingai supratau?

nu 3660 tikrai ne stebuklas Ne ir kas gali pirkti 3660 uz tokia kaina kai iseina nokia 6600… Šypsena kuris visapusiskai grazesnis, geresnis ir visdelto 6 klase Šypsena

Bet 6600 ir kainuoja ne 1290, o 1630, dėl dizaino tai dar pasiginčyčiau… Tik tiek kad mažesnis, bet forma tai per daug jau "muilas". Ir dar girdėjau tokį kvailą dalyką, kad jame nėra wap per gprs.