Kodel gali neskaityti cd

Kodel gali neskaityti cd

teiva nusipirkau toki paprasta nebrangu cd su digital radija RED STAR. Perkant man sake kad cd neskaito. Buvau atidares vidu, lazeris vaikshto, tachiau nieko jis nenuskaito o sihmeta Erorr 2?Gal kas buvote susidure, kai nenuskaitomi cd,beje, jei pas mane butu sugedes lazeris, ar ji imano pakeisti, jei tep, tai kokia kaina buna?dekoju uzh ats

[quote]
Chameleon rašė:
teiva nusipirkau toki paprasta nebrangu cd su digital radija RED STAR. Perkant man sake kad cd neskaito. Buvau atidares vidu, lazeris vaikshto, tachiau nieko jis nenuskaito o sihmeta Erorr 2?Gal kas buvote susidure, kai nenuskaitomi cd,beje, jei pas mane butu sugedes lazeris, ar ji imano pakeisti, jei tep, tai kokia kaina buna?

Daugiau nei normalus žmogus mokėtų už RED STAR Cha cha Cha cha

Pabandyk sukelti emisija. Ten prie lazerio yra nedidelė reguliuojama varželė. Pasuk ją truputi laikrodžio rodyklės kryptimi

[quote]Pasuk ją truputi laikrodžio rodyklės kryptimi
[/quote]
paskui apeik aplink jį padėtą ant stalo priešinga kryptimi ir sukalbėk budistų maldelę į šv.Eustachijų Kisielių (Lietuvos kibernetikos pradininkas, prašom nesijuokti)

Prieš keliant emisiją, reikia išvalyti lazerio linzę. Jei tai nepadeda, tada jau emisiją galima kilnot.

o kas ta emisija yra?