Kodėl A.Sabonis taip ilgai užsibuvo Valladolid\'o Forume

Ei tai kur bukimantas tegul diskutuoja apie Sara Kietas

Gerai – pakalbėkime tuomet apie kitą žmogų, mano vaikystės idealą Girtas – Šarūną Marčiulionį. Cha cha

Pvz., jo istorija su "Žalgiriu" ir "Statyba".

Kaip žinia, Marčela kaunietis, ten pradėjo žaisti krepšinį, o paskui galų gale atsidūrė Vilniaus "Statyboje". Pagal kažkieno šitame forume platinamas versijas – tipo Garastui jis pasirodė "per prastas" ir pan. …

O vat pagal V.Chomičiaus pasakojimus – visai ne taip. "Statyba" paviliojo Marčelą geresnėmis finansinėmis ir buitinėmis sąlygomis. Kaip pasakoja Choma – pasirodė Kaune jaunučių / jaunimo komandose perpspektyvus vaikis Šarūnas, "Žalgirio" vadovai į jį atkreipė dėmesį. Pašnekėjo su jaunimo treneriais, kad "okei, niekur jis nedings, palaikom ryšį". Ir staiga vieną dieną "Žalgiris" netikėtai sužino, kad Marčiulionis jau "Statyboje".

"Žalgiris" dėjo dideles pastangas grąžinti jį į Kauną, tarėsi, bet nesėkmingai. Tipo, jau beveik suderina visas detales, ir tada naujiena – "Statyba" nupirko Marčiulioniui naują 2 kambarių butą arba automobilį. Taigi derybos su "Žalgiriu" Šarui buvo puiki korta, tariantis su savo klubu dėl finansinių / buitinių sąlygų. "Statybai" dėl tų papildomų resursų tekdavo paklibinti aukštų kabinetų duris Vilniuje – kova tarp klubų vyko ne tik aikštelėse, bet ir kitais frontais.

Bet visgi man ne visai aiškus pats tas Marčiulionio perėjimas į "Statybą" – na negi galėjo taip imti ir išvaryti, visai apeidamas "Žalgirį", net nebandyti kažką šnekėti? (pagal V.Chomičių, jie netikėtai sužinojo, kad Šaras jau Vilniuje). Gal gi tikrai buvo kažkoks lengvas konfliktėlis tarp V.Garasto ir Marčelos?

[/quote]

cia tas pats kaip garastas ir Z pakonfliktino tai BIG net i rinktine nenori varyt nors garasto senai neberMirkt

ka yra? ozkuti??

oi klysti buki…jis yra ir uzima kur kas aukstesnias pareigas dabar…

tai vai ir ssakau su garastu cia gali islysti ir daugiau faktu ir idomiu
man atrodo labai jis kategoriskas jau
pasake ir sventa

speju kad jis nelabai dabar turi tiesiogines ytakos.

jei nepaslaptis tai kokios jo pareigos???

Lietuvos krepsinio federacijos prezidentas.Taigi, kokia jo itaka Lietuvos krepsiniui spresk patsCha cha

DIchlo, jei manes atmintis nepaveda, tai tamsta klysti - is Atlantos vis tik buvo issiustas Praskevicius, o Jurkunas buvo skubiai kvieciamas i Praskes vieta, bet ciuvas nepanorejo is Lietuvos vaziuoti, be pasiruosimo - vis tik jau buvo vienas is pasiruosimo baigiamuju etapu… Be reikalo, butu uzsikabines medali, o tai dabar atiteko Garastui, kaip po to visi juokesi… Cha cha

Del Marciulionio - kazkada apie tai buvo labai issamiai spaudoje rasyta. Zodziu, del perviliojimo i Statyba - paprasciausiai man rodos, kad pradzioje Marciulionyje neiziureta potencialiai dideles zvaigzdes, o konkurencija tarp gyneju tuometiniame Z buvo nemaza - o cia pradejo kalbinti Statyba, siulydama geras finansines salygas ir daug zaidimo laiko… Bicas ir sutiko. Jisai ne is karto tapo zvaigzde, tik EC’87 Graikijoje suzibejo labai, nors CCCP ir nelaimejo. Iki nezaide nei uz rinktine, nei…
O del Golden State Warriors - velgi atskira istorija. Marciulioni labai pas save norejo matyti Atlanta Haws. Ir pradejo zonduoti dirva per Maskva… Ivairiais budais, netgi atvaziavo su CCCP rinktine pazaisti… O tuo metu D.Nelsonas pradejo kalbinti pati Marciulioni. Ir ka gi - Marciulionis pasirinko GSW… Šypsena
Zodziu, kysiai ir tuo metu buvo dar ne viskas… Cha cha

Iš Atlantos buvo namo išsiųstas Andrius Jurkūnas, čia faktas. V.Praškevičius išvis nebuvo paimtas į dvyliktuką, jis debiutavo 1997 m. Ispanijoje Europos čempe su nauja J.Kazlausko vadovaujama chebra.

Va mūsiškių Atlantos roster’is:

Rinktinėje nuo Barselonos laikų:

Gintaras Einikis
Artūras Karnišovas
Rimas Kurtinaitis
Šarūnas Marčiulionis
Arvydas Sabonis

Tarpinis variantas:

Saulius Štombergas
Darius Lukminas
(abu žaidė 1995 m. Graikijoje)

Rinktinės naujokai:

Tomas Pačėsas
Rytis Vaišvila
Eurelijus Žukauskas
Mindaugas Žukauskas

Andrius Jurkūnas (išmestas)

[/quote]

Ne vieną kartą esu girdėjęs iš šitų pačių žaidėjų panašias kalbas, kad būtent jie susėdę kartu su Garastu, spręsdavo, kas važiuos
Nekaltas

[quote]R.K. rašė:
DIchlo, jei manes atmintis nepaveda, tai tamsta klysti - is Atlantos vis tik buvo issiustas Praskevicius, o Jurkunas buvo skubiai kvieciamas i Praskes vieta, bet ciuvas nepanorejo is Lietuvos vaziuoti, be pasiruosimo - vis tik jau buvo vienas is pasiruosimo baigiamuju etapu…
[/quote]

Teisingai, bus čia ko gero mano klaida.

Bet ar iš Atlantos išsiuntė Praškę? Ar ne iš treniruočių stovyklos?

A.Jurkūnas buvo įtrauktas į Lietuvos paraišką Olimpinėms. Nuėjus į TOK saitą ir darant olimpinių prizininkų paiešką, jis pateikiamas kaip Atlantos bronzos medalio laimėtojas.

Teisingai, bus čia ko gero mano klaida.

Bet ar iš Atlantos išsiuntė Praškę? Ar ne iš treniruočių stovyklos?

A.Jurkūnas buvo įtrauktas į Lietuvos paraišką Olimpinėms. Nuėjus į TOK saitą ir darant olimpinių prizininkų paiešką, jis pateikiamas kaip Atlantos bronzos medalio laimėtojas.

[/quote]

Jis to medalio nei akyse nemates manau Cha chaCha cha
Pas Garasta jis puikuojasiKietas

[quote]PearlHunter rašė:
Jis to medalio nei akyse nemates manau Cha chaCha cha
Pas Garasta jis puikuojasiKietas
[/quote]

Ar dabar Olimpiadose duoda medalį ir krepšinio treneriams?
Kiek iš viso duodama medalių komandai – pvz., kad ir šitame Eurobaskete?

Per interviu Sabas užsiminė, kad porą sykių žaidė tuometinėse Lietuvos pirmenybėse už Kauno "Šilumos tinklų" komandą – nors tiksliai nepamena.

Kada tai galėjo būti, ar kas dar atsimeną šią ekipą? Jos jau nebėra, aišku?

Ar dabar Olimpiadose duoda medalį ir krepšinio treneriams?
Kiek iš viso duodama medalių komandai – pvz., kad ir šitame Eurobaskete?

[/quote]

As seniau maniau , kad duoda medaliu tik 12
Ir puikiai pamenu, kaip grikstaite su cekuoliumi kazka reke, kai lietuviam Atlantoje iteikinejo medalius, ir kaip buvo kvieciams garastas ant pakylos, musiskiu buvo tik 11, vienas laisvas medalis, ir vos ne i istorijas cia garastas iejo,kaip treneris gaves medali…as buvau labai nustebes,nu bet poadariau isvada- gauna tik zaidejai medalius
Bet per si Euro campa mano akys buvo PavargęsPavargęsPavargęs
Ziu apdovanoja italus …skaiciuoju kiek medaliu iteiks… ar tais 17…18… dar liko ir ant padeklo, ziu pribego vienas komandos vadovu ar kas su kostiumu ciupo medali ir patenkintas issisiepes stovi pasikabines, zodziu gavo visi kas norejo
Lietuviams buvo iteika 15 medaliu, skaiciavau Cha cha, na +/- 1 kokks Cha cha
Tai gal pasikeite tradicijos, gal taip ir teisingiau butu…Nekaltas

Yra pas mane knygute (tiksliau jau 2 knugutes) Krepsinis-87. Ten tarp kitko ir LTSR auksciausios, pirmosios ir antrosios lygu rikiuotes 1. Drobe 5. Šilt. Tinklai, o antros (tipo LKBL) paskutineje 16 vietoje (viso - 40-je) - Birstono Kooperatininkas. Drones sudetyje ir A.Brazys su S.Jovaisa

Nea, Olimpiadose medaliai treneriams nera iteikiami, tik 12 zaideju. Bet kadangi Atlantoje lietuviu buvo tik 11 (Jurkunas neatvaziavo), tai likusi medali uzkabino Garastui. Uz tai po to ir kilo kalbos, mazdaug specialiai 12ojo atsisake. Juokiasi

EC Svedijoje - aga, medalius dalino i kaire i desine. Pas mus man rodos ir masazuotojas gavo. Cha cha Zodziu, biski nuvertino ta medali… Bet uztat Lietuvoje turesim daugiau auksiniu… Cha cha

Siluminiai tinklai - ech, tarybiniai laikai… Reikalas tas, kad anksciau kaip ir profesonalaus sporto nebuvo, tik megejai… Kad skaitytumeisi megeju, reikejo kur nors isidarbinti… Nu ir sulosti vietinese pirmenybese… Matomai, Sabas dirbo Siluminiuose tinkluose… Cha cha Sunku dabar suprasti tokius bajerius, bet sovietiniais laikais tai budavo labai naturalu… Šypsena

Sil.Tinklai dar nieko. Idomu butu paziureti kaip Brazys Jovaisa ir Jurgilas drobes audzia. Kiti idomus tu laiku pavadinimai: Melioratorius Rajkoopsajunga, Taksi Parkas, SRT, KSM, RMG, VPTM-40, Akademikas; moteru: Darzininkas, Odininkas,

JuokiasiJuokiasinu jei dabar tokie butu tai butu super JuokiasiJuokiasi

uzhsiliko todel kad niekam buvo nereijkalingas galbut ??? Nekaltas

G

Sabas nedirbo Ne, jis 1982m. su mano buvusiu klasioku į žemke egzus laikė, tik draugelis gal visą mėnesį, o Sabas per pusdienį “išlaikė”
JuokiasiJuokiasiJuokiasi