Ko jus tikites is aklo pasimatymo? [ats.idndividualiai]

Ko jus tikites is aklo pasimatymo? [ats.idndividualiai]

/iNoreciau pasidometi zmoniu nuomone. Atsakykit kiekvienas individualiai, kitaip ir neiseis. Taigi. Ko jus tikites is aklo pasimatymo. Pvz susitaret susutikti su vaikinu \mergina, o ateje pamatot, ne ta ko tikejotes? Ka darot? Kaip reaguojat?Šypsena Labas

O jei normalus zmogus? Šypsena

Ash nieko perdaug nesitikiu.
Kai nieko per daug nesitiki, niekad nekyla jokiu didesniu emociju, kai susitinki Šypsena

pashneketi, pabendrauti, shiaip laika praleisti…

hehe…labai tixliai pastebeta!..Cha chaCha chaCha cha
bent jau foto pamatyt pries toki pasimaytma butina!Taip

Praregėti

Atejau… pasisweikinau… susipazhinau…
kaip bus… pazhiuresim Cha cha
Kuo daugiau pazhistamu - tuo geriau Gerai.

Tikiuosi, kad zmogus kuri pamatysiu, sutiksiu liks geru mano draugu, kad ir kokie vienas kitam pasirodytumeŠypsena

pirmiausiai tikiuosi susirast daug geru draugu, nors anksciau per pirmuosius pasimatymus tikejausi susirast sau kaz ko nerealausAš nekaltasŠypsenataip ir atsitiko, jog per pirma pasimatyma tikejausi pamatyti savo princa, o pamacius ji, labai apsirikau…Nustebęs nepatiko jis man nei isore, nei savo vidumi… na mazdaug pasivaiksciojome po senamiesti, ramiai pasisnekejom ir viskas… daugiau nebesusitikome…Aš nekaltas
bet kiti pasimatymai buvo Gerai, suradau daug geru ir fainu draugu…Šypsena

O tai kam tada eini i tuos aklus pasimatymus …??? Na nebent labai sporta megsti …Liežuvis

ko ko pageri paskui pas save kancovke aiski lova ir gerai viskasMirkt

thanx god ant tokiu dar neuztajkiau =]

gal del to, kad su bet kuo ir nejnu susitikt…

nu nx a jum dar neaisku ko mes tikimes?nebukit juokingos

parurint ir viskas kaip sakoma ko jau tiketisŠypsena

toks forumas jau yra…
jei nori nuomoniu nueik i mano puslapi ir temas "malonu butu susipazinti ir…" ten rasi,sekmes