Klubine muzika pati geriausia...

Klubine muzika pati geriausia…

Sio stiliaus niekas nepakei joks POPSASBlogai, joks METALASBlogai niekas.Per ja gali taip atsipalaiduot aisku galima pasitelkti i pagalba kaika kas uzdrausta. Ir kaip zmones gali klausyti toki ***a mano anksčiau isvardyta.Nesuprantu?

tavo zodziuose labai daug priestaravimo Aš nekaltas nes pats nesupranti kad tarp iviariu muzikos stiliu yra daug sasaju ir naudojamu bendru elementu. ajsqu kad jei metalas, glamas ar popsas buvo populiarus pries 15-20 metu tai dabar ji menkindamas rodai tik savo atsilikima ir muzikini neisilavinima.

beje esu pakankamai nemazai gyvai prisiklauses klubines sokiu muzikos nuo dj mindaugelio iki dj carl cox (jei tai ka nors sako)

tas pats kas sakytum, zinaj nekenciu abbos queenu ir rokenrolo, jei sie dalykai jau mire tai ir palik juos klasikai. tuo tarpu isskirdamas klubine muzika cia nieko nestebini, visur ji ir taip jau skamba, nebent esi ish kokio kaimo Cha cha

van dykas… nunuŠypsena
as ir klubines muzikos gerbejas. ant stalo nauji ltj bukem ir deep dish albumukai - siandienine mano doze.
bet visgi kiekvienas tai supranta kitaip, tuo labiau kai tu klubu pas mus kaip ir nera Liūdna mat pas mus groja house ir tik house… plius ikala top hitu viva style… dj’‘ai bandantys groti kazka kita, tiesiog nusvilpiami. ne karta maciau jaunus optimustus tokius, kurie ateje uzdeda is kart d’‘n’‘b… sokiu sale kaip mat istusteja Šypsena vienzo reik legalizuot lengvus narkotikus ir <be->kompleksu gyvenima Cha cha
rock’'as, metalas irgi gerai tam tikru laiku ir vietoj.
dar manau, kad pas mus placioji mase niekada net neklausius tikros klubines muzikeles. tiesiog jos niekur neisgirsi! Liūdna kazkada labas fm grojo si ta, dabar uzsidare saltinis. tv nerodo. klubuose ir negroja. cd tokiu beveik neveza. taigi jeigu pats neieskosi, niekad ir neisgirsi

zjb yra klubine muzika siaip tai mane nuo jos vezaCha cha
Kai paklausai kodi DJ Skrible ar DJ Icey nu jega, arba dar [email protected] dainuska "Someday" su visais mix’'ais jega!!!
O dar kai nueinu i klubioka ir pasedziu "sub level" saleje tai isvis smertis, tai grynai techno techno technoCha cha
Nu bet zinot kai geriam tai klubine *****.Tada klausom "sektor gaza", "jonisCha cha" nu ir visus kitus nusvaigimo ypatumusCha cha
Tiesa dar baisiai patynka "Macarena" bet na ta nuvalkiota o ta kur dainuoja "F.U.C.K. macarena" nu shmotas nerealusCha cha

na visu pirma reikia pasigyncyti dar, ar ta daikta galima muzika vadint Aš nekaltas

NA ****ZHIAI APIE KAL KALBA

Jai buciau visiskai gyrtas tai gal ir vestu.Šypsena