klausimux bachuriukams del...

klausimux bachuriukams del…

klausykit mazuliai,ar jus skirstot kaip nors merginas pagal ju apsirengimo stiliu?fifos,paprastos,senmerges ar pan.?ir ar tai turi itakos renkantis mergina?kodel jei graziai ir madingai,stilingai(niu aisku gal ir brangiai)apsirengusi mergina jau fifa,arba iskart i ja ziurima nerimtai?(cia as tikrai ne apie trumpus sijonus,melynai primaliavotas akis ir turgaus mada, o apie madingas issipusciusias soliariumines mergaites,kaip girdejau viena sakant).

Hej mazule…
jei tu esi pakankamai gudri ir turi kerinty zwilgsny, tai apsirengimas bus visishka baikaTaip…taciau aisq jei vaiksciosi pernelyg apsirengus, tai tavoji verte "rinkoj" nebus didele Cha cha

E mazuli,apie kokia rinka tu cia ,biznieriau sneki,a?Cha cha

jeigu pana fifa tai po jokiais rubais nepasisleps ir joks spaklis jai nepades. O siaip apsirengimas daug itakos nedaro…

mhm visada maloneu matyti mergina apsirengus graziai ir orginaliai Cha cha o ne pagal turgaus mada Cha cha seip tai turi itakos Cha chaCha cha prie tu "turginiu" tik su treningais ir lenda Cha chaCha chaCha cha Kietas

Gerai cia del turginiu pastebejai Gerai

Jei galvoje tustuma, joks stilius nepades! O siaip stilius daug ka pasako apie zmogu.

nu kaip tau pasakius: kaip sakoma sutinkama pagal isvaizda palydima pagal prota. Siaip jeigu is tikruju tai stilingai,graziai (apsirengus tia kas jei tinka) apsirengusi mergina traukia zvilgsni, tik man kazkaip atrodo kad jos negali buti laisvos.t.y. turi vaikinus arba joms reikia vaikinu turinciu daug DAUG pinigu irgalinciu jas tampytis visur su savimi uz savo saskaita.
ai nzn mane paliko merga tai viskas atrodo levaiLiūdna

LABAS TAI JEI TU TOKIA GALIM RIMTCIAU PAKALBET TAI AS TAU PAAISKINSIU VISA SITUACIJA KAAAAAAAAAAA LAUKSIU

Jo sutinku SEXY!!Taip Taip Taip Taip

Mazule tu mazule - ka tik pati save ir priskyriai vienai nelabai protingu mergicku kategorijai. Ups.

Šypsena odomiai jus cia mintys isdestet! Mano manymu svarbiausiai kad tokia entelegentiska, brangi mergicka butu tokia gi sieloje,tai yra kad ji butu ivairapuse va tada tai bus idomi mergicka!Zadnost` pagubila frajeraMirkt. A taip aplamai grazios mergickos dauguma buna pasikelusios, nosis i virsu,nu cia as is praktikos pasakiauŠypsena

Frajer nahaliavy plotit tolko v samaliote Mirkt

labai svarbu kad butu stilingai apsirengusi, na ir siaip svarus drabuziai turetu buti Cha cha del sexualumo, tai yra tokiu moteru, kurios ir su xalatu sexy atrodo… Šypsena mergina turi issiskirti is pilkos mases, ir nebutinai tam reikia brangiu drabuziu (juolab yra tokiu Moterys kur boutique’uose apsiperka, ale prisiderint vistiek nemoka)…

na atsakysiu asmeniskai nuo saves: nemegstu stereotipu, nes tai gali suformuoti labai klaidinga nuomone apie zmogu, mano nuomone kiekvienas zmogus yra atskira ir nepakartojama kategorija…negali prisikirti zmogaus prie kazkokio tai tipo, nepazinodamas jo, tiesiog negali…isvaizda, apsirengimo stilius ir pan. kazka pasako, bet is tiesu tai galbut tik 10% is 100, ka gali spresti apie zmogu, teko jau tuo issitikinti ne karta…o siaip jau apie tas madingas merginas, ka gali pasakyti is karto tai, kad finansine padetimi nesiskundzia, daugiau manau ir nelabai ka pasakysi, nes charakterio, zmogaus savybiu tai neparodo…

Net nezinau reikia ilgai pagalvoti… Mirkt

to baundin:
tamstele nepazisti manes tad nedaryk tokiu isvadu is poros mano blevyzgu !
Taip

to florida99:
NIU NIU IR KAIP CIA BUS…
Šypsena

Is blevyzgu tik tokia nuomone apie tave ir tegalima susidaryti - tu ka manai s… pamalsi ir apie tave uz tai reikia gerai galvoti. Nepavyks, reikia ka nors protingesnio pasakyti.

tiesa pasakius man dzin ka tu apie mane manai,jei ka…Ignore
tox jausmas kad tu vienas cia protingas ir nemali ss…Cha cha
patarimas:issimiegot gal tau gerai reikia,kad nuotaikele pageretu,ar ka?Labas