Klausimuks

Klausimuks

Reikia lupti plėvelę nuo priekinių langų. Ko man reikės? Cha cha Ir kaip tai daroma?

nieko ten nereikia, nulupi ir fsio

O su klijais kurie lieka ką daryti? Jie lengvai nusivalo?

pas mane nei kliju, nei dar kazko neliko, visiskai svarus stiklas buvo

kaip gali nelikti kliju? Apakęs su acitonu kokiu nusveisi tuos klijus

juda dalywei lrytas.lt/-13124340461311358463-bir%C5%BEie%C4%8Di%C5%B3-%C 5%A1irdg%C4%97la-d%C4%97l-mergin%C5%B3-atl%C4%97go-tik-panev%C4%97%C5% BEio-policijoje-nuotraukos.htm

nu neliko, visiskai svarut svarutelis stiklas buvo, nors buvau nuspirkes priemoniu nusivalymui, bet taip ju ir neprireike JuokiasiDar pamenu buvau idejas i cia foto, nes dalyviai netikejo Cha cha

Priklasomai nuo pleveles tipo. Kazkada nulupinejau plevele nuo savo masinu. Pirma karta tai dariau pats - atsibodo po to acetonu sveist klijus BaisusSekanti karta nuvariau pas langu tamsintojus - sutarem, kad uz 30 Lt nulups, vakare atsiimant masina, tie pareiske, kad kita karta ir uz 100 Lt nepasirasytu, nes irgi turejo bedu su klijais. Pasak ju, gera plevele visada palieka klijus ant stiklo.

nu as saviske tamsinau berods 2007m, tada buvo tik atsiradusi kazkokia ale dviguba plevele, naujove, atlaike idealiai visa laika, niekas nesilupinejo ar panasiai… kai prisireike lupt, galvojau uzsiknisiu lupti, bet buvo atvirksciai, per nepilnas 10min neskubedamas nulupau abu langus, vienu plesimu nuo vieno lango ir isvaziavau namo Cha chaimg847.imageshack.us/img847/9098/imgp0017d.jpg

antisilikonas turetu padet lengvai tuos klijus nuvalyt.

jei yra saibu,tai perki wurth senu tarpiniu nuemeja,jei nera saibu,tai valai su vaitspiritu