klausimukas - kaimukams: a jau pašienavot?

klausimukas - kaimukams: a jau pašienavot?

Nu va vakar buvau nuvykusi pas mociute i kaima. Viskas lyg ir normal ale bazaras vykes apie tris valandas - buvo apie siena Žliumbia."Nu va vaikeli daba yra pagada tai zmones gales pasienauti, tie va anie kaimynai siena supude, nusipjove nelaiku, anas blogai pjauna, kitas blogai krauna, nu vien zodz suzinojau kiek, kas ir uz kiek nupjauna,pakrauna, suveza siena kaime. Taigi, o kaip gi pas jumi reikalai su tuo sienu? Mirkt

sienloge sergu Baisu Baisu Žliumbia

kam tą sieną supūdė Baisudaba gaus naują statyti, geriau daba is plytų

nu ir kokios kainos???

puslitris ant galvos uz betono maisyma-nesiojima litras murininkui i gerkle uz murijima 50 lt prievaizdui uz technine prieziura

Siandien gal pabaigsiu po darbo siena veziot. Jeigu oras bus. O vakar tai masina atveziau. Sian tik biski padziovinti ir bus viskas. Gal kas padet norit?

uz vartyma uz 1 ha- 30-35liotai rinktuvas - 50 liotu nupjauti uz 1 ha - 50 liotu nu a daug?

ane? mustai reik nama statyti, mustai uz backa snapso pasistatysiu Cha cha

sekmes jumi su sienu tik nesupydykit, bo mociute sake , kad jis brangiai kainuoja Mirkt

uz vartyma uz 1 ha- 30-35liotai rinktuvas - 50 liotu nupjauti uz 1 ha - 50 liotu nu a daug? Nu pas jus kazkaip pigia. Pas mus nusienauti 80- 100 litu uz hektara. Trakuose 150-200 litu uz hektara. O vartymas ir rinktuvas pagal susitarima su samdyniais.

uz vartyma uz 1 ha- 30-35liotai rinktuvas - 50 liotu nupjauti uz 1 ha - 50 liotu nu a daug? Nu pas jus kazkaip pigia. Pas mus nusienauti 80- 100 litu uz hektara. Trakuose 150-200 litu uz hektara. O vartymas ir rinktuvas pagal susitarima su samdyniais. vadinas mano kaimui pasiseke, kad taip pigiai Juokiasi

dziaukis , kad sergi, bo ir tavi priverstu dirbti Juokiasi

suvežiau visą šieną ir laisvas kaip paukštis

Mes irgi jau baiginejam da biski pasipjovem sienuka gera 1 uore i siens suvestas bus Taip

sveikinu jumi, bo mano mociute dar ne viska suveze i daba traidin mani vaikeli atvaziuok padesi Mirkt

Vakar pabaigiau Taip Gerai Tūsas