Klausimukas del Tele2 ir Siemens c55!

Klausimukas del Tele2 ir Siemens c55!

ar teisybe kad tele2 pardavineja brokuotus, apgedusius telefonus?gal kas zinot ar c55 geri?ir ar priristi ir kiek kainuotu juos atrist?beje,ar telefonas po atrisimo nesusigadina (cia irgi kazkur girdejauŠypsena )?
p.s.prasau,tik nesaukit kad jau uzkniso temos apie tele2 Angelas

jei šiuo metu perki iš Tele2 telefoną, jis (beveik visada) būna pririštas. nepririšti buvo maždaug prieš metus. dėl broko tai gal ir daug kas bando skųstis, bet dar negirdėjau kad tai tiesa būtų… tipo, jei jau Tele2, tai šlamštą siūlo… nesąmonė tai

siemens m50 t2 nepriristi, abejoju, kad c55 butu priristas

Brokuotas, nebrokuotas… Koks skirtumas? Juk telefonui suteikiama vieneriu metu garantija…

didelis…mano drauge nusipirko is ten motorola,po keliu menesiu tel pradejo kvailiot (zadintuvas nebeveike,sms nevisada gaudavo ir pan…),nunese i tele2,jie isveze i vln,sake arba pataisys arba pakeis i nauja…po menesio parveze,telefonas ir toliau blogai veikia…greit sake vel nes Šypsena

Tu suprask toki dalyka, kad bet kuris telefonas gali buti brokuotas, nepriklausomai nuo to kur pirksi. Kur kas labiau rizikuoji pirkdamas tel pagal skelbima. Kiek mano draugu ir pazistamu nese taisyti ir mano pacio tel buvo pataisyti ORE.

mano draugas pries savaite nusipirko c55 tai geras. atrodo kad priristas. bet siaip girdejau kad kai nuo tele2 atrisineja, tai labai levai gaunasi.kad tipo beveik neimanoma. bet 100 proc garantuot negaliu

nepirk is tele 2 telefonu, jie stumdo tai, ka isbrokuoja omnis su bite…

beje atrišant telefonus nuo Tele2, jie atrišami gerai (išskyrus tuos SiemensA35 su Pildyk, su jais visai kitaip). pats pirkau ir žinau

JuokiasiJuokiasi o as girdejau kad omnis ir bite stumdo orange & vodafone brokus…

Apakęs Ne

zodziu, vieniems jie priristi kietiems ne… vieni sako kad tele2 pardavineja brokuotus, kiti sako kad ne…vieni sako kad atristi nera problemu,kiti- kad yra…

toks atrodo nelabai sudetingas klausimas (juk ne apie gyvenimo prasme ar pan…),o tiek skirtingu atsakymu…

pirksiu is tele2,jei tik nepriristas bus…beje,kaip jus manot jie man tai pasakys…? Šypsena

aisku kad ne
tu pirkdama pasiimk kokia bites kortele ir paprasyk kad leistu isidet, kad galetum panagrinet meniu.

golfietis rase:

[quote]nepirk is tele 2 telefonu, jie stumdo tai, ka isbrokuoja omnis su bite…
[/quote]

Nu nezinau kaip bite ir omnis galetu isbrokuoti turbut kas trecia telefona. Be to T2 pardavineja kai kuriuos tel. modelius kuriu Bite ir Omnis neturi. Kaip jau rasiau telefonai genda, bet tikrai ne del to, kad jie pirkti is T2. Tu bliamba cia visiska nesamone parasei. Cha cha Cha cha Cha cha
Tu pats sudus stumdai… Cha cha

as parasiau visiska nesamone o jus ir patikejot… ech jus…

as gi puikiai suprantu, kad telefonai visur vienodi… blogiausiu atveju partija gali pasitaikyti bloga…

ka jau cia jum patarinet jei VBS pasake kad stumdo… o jus ir tikit…

ORE cia ne tau…

GirtasJuokiasiLiežuvisApakęsTaipLabasNustebęsKandaKiaulėIgnoruojuPavargęsAngelasVeeeŽvaigždėMyliuDrovusTūsasKietasBaisu

kas ce vyksta
Flirtas

Imk is tele 2 Taip, o gal zinai kokiam salone yra situ siemensiuku???

nu ziurek. bo "kaip sauksi taip ir atsilieps"