klausims

klausims

foto apie beleka. klausimas irgi ne i ab turetu keliaut, bet tas IT forumas vistiek nudveses. Ant outlook’o pasidares, kad gauciau ir keletos kitu darbuotoju emeilus. Bet viskas krenta i bendra kruva ir bardakas belekoks, ne i savo laiskus netycia pradedu atsakinet Cha cha Kaip padaryt, kad jie keliautu i atskira folderi? Niekaip bl nesugooglinu sito

Galima Inbox’e susikurti norima Folder’i ir padaryti Rules’us, kad visi laiskai pagal To, From, Subject ar kita filtravima butu dedami i norima Folderi Kitas variantas - pasidaryti atskirai matoma Inbox’amsoutlook.info/question/message-rules-shared-mailbox

buvau kazkaip pasidares, bet nupasakot niekaip Cha cha

Ne nu tiek to, reiks kviestis kompiuterista, tegul jis ir daro, nes nichuja as ten per tuos rules nesuprantu Cha cha

Tai susikurk skirtingus accountus, ir prie kiekvieno prisijungi su pass, tada nesimaisys laiskai ir bus patogu snipinet. Arba per narsykle junkis, padaryk, kad kopijos visada servery liktu.

Pasitikėk žmonėmis. Gerai Cha cha

Auris - naujokais nelabai iseina pasitiket Šypsena

užjaučiu Domo darbuotojus Cha cha Beje, nusipirkai jau kokį telefoną?

Robis, jo pasiemiau vel passporta. Gal nori is manes pirkt qurve? Cha cha

galiu paimti visą tavo tą veikiantį ir neveikiantį šiukšlyną už Butelis Cha cha Beje turėsiu tuoj ant rankų pardavime Classic, Q10, Passport greičiausiai ir greičiausiai dar Q5

Nunesiau tiek q10 tiek passporta i gsmpro, tai gal kazkuri atgaivins. Jei neatgaivins q10, tai reikes tada pirkt dar viena, nes ryt naujam zmogui duosiu ta tavo qurve Cha cha laikinai bus ok Cha cha

na aš poros savaičių bėgyje turėsiu viską. Nes ne LT dabar randasi.

Robi, HTC 10 su lietuvisku meniu eitu gaut?

abejoju labai, nes HTC jau išeina iš mūsų rinkos, o LT meniu yra tik mūsų rinkai skirtiems. P.S. LG irgi išeina iš mūsų rinkos

Robis supiesk cia arba i PM kainas, nes turiu itarima, kad is tu dvieju man nelabai ten ka sutaisys, reiks bent viena dar pirkti.

kai turėsiu ant rankų, tada parašysiu Cha cha

Gerai

Z30 nedomina? O tesiant outlooko temą, tai kuri atakiras papkes, pvz Jonas, Petras ir Marytė ir po to pagal senderius ar kažkokius kituos kintamuosius darai roolsus. Tikrai paprasta ir lengva. Tik reikia nepamiršti varnelės uždėti, leave on server, nes tada tikrasis gvaėjas nieko negaus Šypsena