Klausims


Klausims

???

Sveiki. Kur Kaune rekomenduotumėt susidėt dujų įrangą? Prieš kiek laiko reikia užsiimti eilę? Kiek maždaug gali kainuoti dujų įranga VW Passatui 94 metų su 2.0 85kw varikliu ir balionas vietoj atsarginio rato?

???

???

eile Juokiasi Gerai

!!! Liežuvis

Manau, kad butu gerai paskambYt dujininkamssm ir paklaust kokios eiles ir kiek kainOja. Kaip manot dalyvej ??? Gerai

Nekaltas Taip Gerai

Tai manau klausimas uzdarytas Cha cha

Aš ne Lietuvoj, grįšiu už gero mėnesio, kai paskutinį kartą ten buvau tai kiek menu būdavo eilės dujom susimontuot. O ir šeip jūs aftamabylininkai, todėl ir klausiu kur geriau, arba kur geriau nesimontuot, juk čia kaip ir su servisais - atsiliepimai, rekomendacijos ir t.t.

laukia, sekancio supermega klausimo Kietas

tai tu nori slanines,ar prabangios ipurskimines. duosiu pvz. ipurskimine brc su zapaskes balionu ir uzpylimas po dangteliu salia bendzo uzpylejo ir 50kkm garantija 1.8klt

klausimas prasideda zodziu "KUR"

Jei nori, kad butu sumontOta idealiai, tai tariesi su Propanu visalietuva.lt/imones/info/propanas-uab. Visi ten pasikele iki NASA inzhineriu lygio, bet dirba Gerai Deda tik ipurshkimines dujas Taip

Hmm kaina įpurškiminės normali, tikėjausi virš 3k kainuos. Kokį kontaktinį numerį duokit, kas dėjosi įrangą Kaune ir liko patenkinti (neliko nepatenkinti) darbu. Ačiū. Dėkui dalyvis.

klausimas prasideda “sveiki”

sveiki trulikas Labas Taip

Postas prasideda “sveiki”, o klausimas parsideda “kur” Mirkt

viso ko pradzia buvo nuo molekules !!!