KLausimelis zinovams del ramu.

KLausimelis zinovams del ramu.

Vienu zodziu ikisau i tevu senuka kompa 128 ramus papildomai o kompas randa tik 64 ka reik daryti kad visus surastu? Nes as jau nesumastauŠypsena

Nu senukas, tai ir nesuranda, ir nesuras, bet tu rašyk, rašyk kokia motina (motherboard), dar apie BIOS parašyk, čia specų yra, padarys tvarką Kietas

gali buti kad kompas daugiau nei 64mb nepalaiko o tada as nezinau nes man panasiai buvo kad vienasm kompe buvo 32 o as dar 64 idejau ir pasidare 16mb

jei moki dar gali pabandyti ir biosa atsinaujint

Nieko cia nereikia naujintis (turbuut), paprasciausiai pasiskaityk motinos knygute ir pasieshkok, kokia magistrale ji palaiko (buna 66,100,133…toliau nznz nes pas mane cyrix233 ir palaiko 66mhzCha cha tai kolkas ir nesidomiu). Tada suzhinok kokius nusipirkti ramus ir jeigu neatitinka ramu ir magistrales daznis tai pas tave jie nefunkcionuos arba kompas uzhkraus tik dali ramu. Kiek girdejau tai dvipusiai ramai(kai tie juodi kvadraciukai yra is abieju pusiu mikroschemos) tinka visoms magistralems(arba bent daugumai senesniu), bet jie jau beveik ishnyke,negamina kazkodel tokiu.

paieskok biose ramo voltago nustatymu, gali buti kad bus nustatyta ne tai kas reik, o turetu but 3.3v. O BIOSA atnaujint vertetu Gerai

Apie tokius nuotykius buvo diskutuota ne kartą.
Pabandyk užduoti Bangos paieškai klausimą
RAM
gal ką išloši

nei gramu tiesos Ne (tik neisizeisk), galiu pasakyt is patirties, jei motkes shinai letesni tai paprasciausiai arba nepripazysta dimmo arba dimmas veikia tiek kiek leidzia motke. O tas dalykas del dvipusiu dimmu irgi netiesa, dvipusiai dimmai skiriasi arba talpa arba paprasciausiai atmintys(tai yra microschemos) turi maziau mb rammu, o nebegamina nes nebereik, uztenka ir vienos puses, tai kam det is abieju? Priedo tokie dimmai(dvipusiai) labiau kaista Veee

Taip

P.S. to ALBINAS, sorry del privato, neten paspaudziau Drovus

Tu fooxaz tikrai neteisus Ne. As pats asmeniskai dejau uosviui i sena PC dimus tai vienpusiame is 256 rado tik 128, nepadejo nei bioso atnaujinimas, o kai pas pazistama tuos vienpusius dimus pakeiciau i senus dvipusius iskart buvo viskas OK rado visus 256 TaipTaip

nieko nepadarysi Šypsena taip jau yra Mirkt kad nauji ramai turi didesnius ram modulius ir senesnis kompas ju visu nemato Šypsena nzn tikslios priezasties,stipriai nesidomejau Šypsena bet tai susije su ram mikruskes talpa.bet jie veikia tik su 133 mhz magistrale,jei desi i 100 matys lygiai puse Mirkt

palaikau bijosa atnaujinti itampos neŠypsena

Krc tu cia nieko nepadarysi je motinine sena, as pats buvau nisipirkes 128mb, ta idejau tik 32 rado, taigi nesinervuok, kai kam parduok, nes tavo mocia nelaiko 128 Liežuvis

O kaip del pc133 ir pc100?Jei juos idejus kartu ar nesusipjaus ar dar kokia velniava neatsitiks?

turbut netaip issireiskiau, dvipusiai moduliai nuo vienpusiu skiriasi tuo kad ju microschemu talpa yra mazesne, YRA DVI SENU BIOSU rusys: 1-kai biosai tiesiog nesupranta ka reiskia viename dimme yra 128, 2-kai biosai nesupranta kaip i viena microshema gali tiek tilpti ramu

tikiuosi aiskiau, ir jeigu jo biosas is pirmos grupes tai tu dek ar dvipusi ar keturpusi(tokie tikrai yra, juos gamino IBM, sulibdyti is dvieju daliu-***** karoci), vistiek suda peshi!

O BIOS atnaujint tikrai tikrai verta, daugeliu atveju padeda!

jeigu motke neissigimusCha cha(pas man keliose motkese taip buvo sudeta ir nieko baisaus), tai paprasciausiai tas dimas pc133 dirbs 100 greiciu.

Jeigu ZMONES BUTU PIRKE ZURNALA HAKER TOKIU TEMU TIKRAI BUTU 80proc MAZIAU!!!Veee

Na patarkit nes nenoriu naujos temos rasyti.Pas mane eina pc100 ir noriu dasipirkti,tad ar butina ieskoti tokio pat ar tiktu ir pc133?Thanks