Klausimelis del raudonai tamsintu langu

Klausimelis del raudonai tamsintu langu

Pastaruoju metu pastebejau kad nemazai bolidu (raudonos spalvos) vazineja raudona plevele uzsitrauke langus. na jei ta plevele kokybiska tai bent man visai graziai atrodo. Pats turiu raudona bolida ir galvoju gal visai nieko butu ir man toki dalykeli pasidaryt, tik va noreciau daugiau informacijos siuo klausimu. Kokia firma Kaune tai daro, kiek daug maz tai kainuotu (galinis ir galiniai soniniai langai), kaip su matomumu is vidaus, ar policajai nesikabineja prie tokio dalyko ir ar technikine praeina. Butu smagu jei kas galetu is Jusu pakonsultuot siais klausimais. Is anksto dekingas.
P.S. tik nereikia pult lazdavot kad cia s… ir t.t.
Labas

Svarbiausiai ,kad nebutu veidrodine ir netamsink priekiniu soniniu stiklu-nieks nesikabines, ir technine praeisiMirktLabas

Kuane tikrai raudonai tamsina moderna kaina apie 500 priklausomai kokia masina

tai kad man atrodo ir Evelkas dar daro toki dalykeli Taip

Nekaltas

kai as tamsinau savo auto stiklus, taip pat norejau klijuoti pusiau veidrodine raudona plevele. Ir evelke ir kitose firmose sake, kad tokia plevele Kaune prekiauja tik automoderna. Bet ta plevele nera tokia atspari saules spinduliams, t.y. blunka. Kitas minusas, kad per ta raudona plevele ir visas vaizdas raudonas Blogai . Be to modernoj ji nemazai kainuoja (bent jau evelko chebra sake, kad visai auto kainuoja apie 400-500lt tik uz plevele, be darbo)

na tikriausiai tuomet teks atsisakyti tokios minties…

koks tu greitas, nugirdai pora nuomoniu ir jau nebenori, turbut nelabai nori tu stiklu.

Vienas forumietis - GMC tamsinosi vilniuj pusiau veidrodine zalia plevele, tai uz galini ir soninius ir 300 nereikejo ir dar garantija dave nuo isblukimo.
Paieskok jo temu ir daugiau suzinosi, be to glai klaust jo kur tai dare.

as savo auto ruosiuosi visa aptamsinti visnios spalvos plevele. modernoje visa mano auto kainuoja virs 1000 lt o kitoje kontoroje suratiau, kad kaina bus iki 500 lt su gera plevele visi isskytus priekini langa.

Bliamba, mano galva, tai raudona spalva (viduj sedint) tikrai nenuteikia maloniai. Aisq vaziuodamas visa laika nespoksai pro galini stikla, bet kai nuo apsvietimo iseina rausva prieblanda, tai cia tik akiu varginimas…

tai blyn, zalsva pusiau veidrodine tau gali uztamsinti bet kuriame garaze ir jos kaina nelabai skiriasi nuo juodos, bet cia kalba ejo apie raudona . O raudona, tai jau visai kitas reikalas.

Hmmm nezinau kiek tame tiesos, bet neseniai pazystamas tamsino melsva plevele langus kuria aleksoto turguj pirko ir porino kad ten yra ir raudonos. Plevele neturi veidrodinio atspalvio. Kaina kaip visu taivanietishku 15 lt.
P.S. Nesu isitikines ar taip yra, jei kas zino tiksliau parasykit- paciam idomu.

taivanietiska tai gali buti, kad tiek kainuoja, bet nemanau, kad su ja isvis verta prasideti Ne . Gera ruzava pusiau veidrodine plevele kainuoja gerokai brangiau… Bet nors ji ir pakankamai brangi, bet blunka vistiek (bent man taip sake evelko specai). Kaip minejau, as ir norejai tamsinti raudona pusiau veidrodine plevele, bet pasikalbejau su vienais specais, su kitais ir man atsoko noras.

Jo pas mane plevele pusiau veidrodine zalia.Kaina visai masinai 298lt.
Beto bet kuriame garaze tau tokios neuzdes,pats zinau,nes ieskojau.Aisku dabar yra daugiau firmu,kurios spalvotomis tamsina.Sios pleveles kaina lygi juodos kaina + 10% (cia tada buvo kai tamsinausi).Ta firma kur dariausi turejo juoda,sidabrine,zalia,dumine,pilka,taciau raudonos tikrai nemaciau.Gal dabar ir turi,nes maciau vilniuej vazinejanciu masinu su tokia plevele.
O kad kazkas sake,kad pusiau veidrodis labiau blunka-tai tikrai klysta.Nes ji dar maziau blunka,nei juoda,beto ji daugiau saules atspindi…

O kokia firmele?Gal bent pavadinima,adresa ar tel nar gali parasyti?Cha cha

O tikrai zalieji ar tech pravarinejan nesikabints del pusiau veidrodinio tamsinimo?

O tikrai zalieji ar tech pravarinejan nesikabints del pusiau veidrodinio tamsinimo?

aisku galiu Šypsena
1.UAB "Apertura": Zalgirio 108,Vilnius.tel 2728704
http://www.apertura.lt (garantija 7metai)
2.UAB"Decor Service"Liežuviselesos g.1/2-7kab,Vilnius.tel 2130856
http://www.llumar.lt (garantija visam laikui)

Abiejose pleveles amerikietiskos Llumar.Man labiau patiko firma Zalgirio g.

Aciu.