Klausimelis del Kaspersky 5.0.388 AntiVirus rakto galiojimo laiko

o aš išmečiau kaspersky visai Cha cha

Visgi, išeitis rasta. Kadangi čia rusų šrifto kopijuoti negaliu,
info radau http://www.zizik.ru/comment.php?comment.news.921 svetainėje, maždaug puslapio trečiajame ketvirtyje.

Dabar savo žodžiais. Randat bet kokį aktyvacijos raktą, kurio galiojimo laikas dar nepasibaigęs (nesvarbu, kad jis įtrauktas į blacklist’ą). Atjungiate kompiuterį nuo interneto (užblokuojate priėjimą prie interneto), ištrinate Kaspersky, perkraunate kompiuterį, įdiegiate Kaspersky iš naujo, aktyvuojate galiojančiu raktu, perkraunate kompiuterį. Toliau, nueinate į Kaspersky->Settings->Service ir po Protection nuimate varnelę nuo Enable Self-Defense. Spaudžiate Apply, OK. Spaudžiate dešinį pelės mygtuką ant background’e esančio Kasperskio ir įeinate į Pause Protection. Atsiradusiame lange spaudžiate OK. Nueinate į C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6\Bases\ ir randate ten black.lst failą. Spaudžiate ant jo dešinį pelės mygtuką, įeinate į Properties ir apačioj prie Read-only uždedate varnelę; spaudžiate Apply, OK. Grįžtate prie Kasperskio. Paspaudžiate ant background’e esančio Kasperskio dešinį pelės mygtuką ir paspaudžiate ant Resume Protection. Toliau vėl grįžtate į Kaspersky->Settings->Service ir po Protection uždedate varnelę prie Enable Self-Defense. Spaudžiate Apply, OK. Prisijungiate prie interneto ir sau ramiai siunčiatės update, kol rakto galiojimo laikas nepasibaigs. Mirkt
P.S. Naudoju KAV 6.0, viskas veikia! Šypsena

Mano manymu, geriausias būdas susitvarkyti su kasperskiu tai add/remove sąraše jį surasti ir paspausti mygtuką uninstall …

ir ka vietoj jo pasirinkti?

Betkokią free …

Pas mane irgi kasperskis ismete ta pati, kad licencija baigiasi po poros savaiciu bla bla bla, tai nod’a suinstalinau. Bet kasperskis buvo instalintas is motinines cd.

Taigi nusipirkit paskutini compiuterbild lietuva patareja.su juo yra diskas.jame kaspersky internet security 6.0 su metu licencija.ir tiek ziniu.

Kada antra karta atsiduriau Kasperskio juodame sarase,isimeciau F-Secure Anti-Virus Client Security 6.02.Pagal testus panasaus lygio:
http://www.av-comparatives.org