klausimas


klausimas

Ar dvitone Audi V8 turinti III quattro sistema pajams si kalniuka? Ar teks ja su traktoriais nusitemti namo?

Taip, taip, Q ivaziuoja, a Hammeris ne. Cha cha

pats ir atsakei Mirkt

pas mane kaime panashaus tipo kalniukas yra Girtas (sprendziu ish foto) tai ish eigos mazdaug 20-30km/h ivaziuodavau Taip su nabagishku 2.3 o del V8 manau jama shita kalna

protingai vaziuojant, nors protingas cia nevaziuotu, galima ir ne su qwatre iveikti Šypsena

teisingai manai Audi4ewer Gerai

teisa butu smagi issono dar pamatyti Šypsena

o nekabino su priekiu?

nu ne su q,tai manau cia reikia “belarusa” ishsikviest pagalbai

aš pamenu padariau porą foto kaip danceris lėkė į tą kalniuką , bet čia dar prieš jį , o paskui ir nenufotkinau , bet tikrai žinau , kad užvažiavo Taip

nu ka zinau… limas ir bekele Nekaltas Pavargęs Tikrai nesugalvociau taip dergt ne vienos savo liau Ne, nors jos ir gal daugiau tinkamos tokiems sposams nei veastOni…

Kazkada panasu “shortcuta” i kontora turejau. Tai mano Nissan Prairie paimdavo. Bet jei neisibegejus, tai nea NePrie pat virsaus pradedavo kastis, ir atia… A jei isibegejus Girtas … tik Mašina gaila… Ba kaip tu su Mašina, taip ir ana su tavim. Kietas

pamenu viena ziema gerem sodyboje,ir i viena kalna neuzvaziavo moterishke,uzejo pas mus sako vaikinai,gal pagelbesit,sakau tai jopshihmat,aishku,gi su QUATTRO vazineju Juokiasi Linksmybės,sakau duok shlipsa,prikabinom ja prie manes,o ten ledas,(panashus kalniukas kaip foto shitoj) Cha cha,o isibeget nera kur,medziai ir tt,uz jos auto vairo atsisesti pasiule vinas AB dalyvis (nesakysiu kuris) Cha cha,nu pradejau ash ji temp,uzlipau jau pats ant kalno,o jis liko ant shlipso kabet beveik uzlipes,uzsikasiau ah,nes po sniegu ledas,ir jauciu mane tempiasi atgal Apakęs,jau ciuoziam abu atgal,tai ne tai ,kad jis nuciuozes redetu atgal P!SA ant stabdziu,ir pagaves sniega sustoja,o ash ish tos inercijos su savo aubi galu ivinioju jam i prieki Apakęs Linksmybės Ufff,nukrenta nr pas ja suskyla bamp,ishlipa tas kuris vairavo ne savo auto sako nu neisheina,tai moterishkei Juokiasi,bet uzvaziavom ish antro karto,isidejo nr i salona Moteris ir ishvaziavo Labas Cha cha jos auto buvo apynaujis kazkoks spuogas,nuo ishgerto iekio nepamena niekas,o man ir kainavo bamperi persidazyt Linksmybės

nors nepyko moteriske Valio Cha cha

nepyko Ne,pati uzejo ir paprashe,o ishejo,kaip ishejo Drovus

gera istorija 4ewer Juokiasi Gerai

mano troike sita kalniuka paimtu Taip Valio

o subaru ar iveiktu si kalniuka? ko jus visi uzsipuolet aubi? Velniūkštis ??? Kanda

cia su betkuo pajamt eina tik svarbu geras ysibegejimas ir pagreitis ~100km/h Cha cha