klausimas :)

klausimas :slight_smile:

sveiki, gal kas netycia turit kokiu tai pazistamu, ar seip kokiu tai baldininku, kurie pagal uzsakymus gamintu sekcijas? Skelbimai isknaisioti, eiles belekokios DrovusDekui Nekaltas

labai panasi i pnv gamybos,kaina apie 5000lt

Man reiktu labai panasios i sita, bet plet truputuka nezmoniska kaina Drovus Kazin tokias gamina is grynos medienos? Nekaltas

is gryno medzio dar tiek patems ,as dariau is vokiskos fanieruotes

tos kampines spintos kaina beveik 900lt

Senis67 nebesvaik “ollogrupej” sita kampine sekcija 4399lt kastuoja Mirkt

o dar tokias kazkas statosi bustuose? baisu

bent jau man tai viena is grazesniu sekciju, esme tame kad reikia talpios, ir praktiskos Mirkt sitos atspalvis nekoks, riesuto zymiai ispudingeasnis… Drovus

yra vienas pazystamas zmogus dirba firmoj kuri gamina baldus. eiles atrodo neper didziausios, bet kainos nemazos. gali suprojektuot pagal pageidavima, tu nueisi bet kur ir pateksi projekta. jei ka i pm.

tragedija,gryzimas i 90`

ir tokia sekcija is medzio paiimsi uz 4399 ? dar didelis klausymas kas cia svaigsta

drylio man ne 18 metu…man nereik jaunuolio kambario spintos su visais vinkrutasais, jaunatvisko dizaino! Senis67 tingiu gincytis…

na man tokia tikrai grazesne uz dabartines parduodamas

O kam tau uzsakineti? Nueini i brw.com.pl/ issirenki baldus uzsakai artimiausioje Lenkijos parduotuveje ir pats atsivezi. As taip ir dariau.Nes cia parduotuvese uz tokius pacius baldus prase 2500lt. o Lenkijoje 1200 zlotu kainavo. Cia reiketu laukti baldu 2-3 menesius o Lenkai sugebejo per 1 savaite atvezti. Kuras man iki ten ir atgal kainavo apie 100lt.Tai kad per kelias valandas sutaupiau 1300lt ir nereikejo laukti istisus menesius kol kazkas juos atvez.

Adept Gerai dekui

adept>o kaip ten viskas vyksta su tuo uzsakymu? siaip variantas geras. tiesa,kaip lenku kokybe su baldais,pagerejo ar vis dar tragedija?

o kur kainas suzinot? skambint reikia, ar dar neradau ju puslapy kainininko?

kiek mačiau tų lenkiškų sekcijų, visos Veee, kažkokios popierinės. Pagal kainą ir kokybė

Romanowaz> Yra ten tokia skiltis vadinama CENNIK(liet. kainininkas) Ten ir ziurek.Bet ten kainos daug didesnes nei is tiesu.Tai kad netikek tomis kainomis.Geriau skambinti i kuria nors parduotuve konkreciai ir klausti arba nuvaziuoti. Del kokybes tai nezinau is kokio nelegalaus lenkisko fabrikelio jus pirkote ar matete baldus bet as visada pirkdavau sau geriausiu lenku gamintoju baldus. Ir galiu drasiai teigti kad jie pagal kokybe daug geresni nei lietuviski.Ir svarbiausia pigesni perpus nei musu gamybos.Beje, jeigu nezinojote tai isduosiu paslapti kad musu gamintojai naudoja lenkiskas plokstes baldu gamybai Mirkt