Klausimas

Klausimas

geras klausimas Gerai

Bandžiau kažada Headup’ą nufotografuoti, nelabai gavosi. Bet ne tame esmė. Klausimas, gal ir kvailas, bet susidiskutavom su draugu. Jei greitį viršyji per keletą mėnesių (ne per daug viršyji - 30-40 km/h ribose) kelis kartus, tarkim tris - juk nieko? Ta prasme už pakartotinius greičio varavimo teisės neatiminėja? Ar aš klystu?

kodel neatimineja gali atimt uz tai kad nedrausmgingas vairuotojas esi ,kaip pareigunui saus I galva cia jau jei koki 3 -4 karta eini per puse metu…

neatima, bet gausi max bauda

Na va, ir aš panašiai sakiau, mąsčiau. Ačiū.

gal zinot kada atidarys kirtimu - galves tilta ?

bliamba…kolega viena karta užsoko su valdiska, +30, antra karta po menesio su nuosava +50…6men issokdino is teisiu…tiesa, cia prieš metus laiko, gal dabar kas pasikeite.

dr teisingai raso ,gali atimt

Oi blt negi tiap sunku KET pasiskaityt JuokiasiSvarscikui mano inpifo 1500lt ir 3 men teises ateme… nes virsyjo 50+ jei maziau tada teisiu neturi paimti … bet ir as KET neskaiciau Juokiasi

Dr. atvejis kitoks, nes +50 - ten ir atima: “124-6 - nuo 50 ir daugiau km/h, turintiems 2m vairavimo stažą; 1000-1500 ir 1-3 arba 7 paros arešto ir 6 mėn. teisių atėmimas” Bet, jei neviršyjant 50 km/h, tuomet pagrindo atiminėti nematau.

Taip

pagrinda turi, jei neturi 2m stazo Mirkt

nelakstyk Ne nereikės ginčytis Cha cha

arba idomu tai, kad jei antra kart pagauna be dirzo/salmo, tai menesiui padziaut teises gali Cha cha

Nelakstau. Cha cha Bet kažkoks juodas periodas ir mane - 2 iš eilės kartus tikrai nusifotografavau. Vieną jau sismokėjau. Dėl trečio nežinau, ar ten mane, ar gretimoje juostoje. Prieš tai metais su galingesniu automobiliu nuobaudų nebuvo (formalių).

jei buvo auto gretimoje juostoje tai ta foto ismes

Siaip kai cia pradejo ta rimta kova su avaringumu, tai kaip labai rimta pazeidima eme vertint jau +30km/h

auris cie tu naujas kosmos draugas kuris pasadiejo jy idarbinti pardavimose?

buvo atvejis kai per menesi du kartus nusifotkinau, mentyne paklausiau kas bus jei trecia ar ketvirta, tai sake mink ir mokek, jei nevirsysi 50+ niekas nieko neatims, tik bauda dides Cha cha