Klausimas


Klausimas

tau nebus atsakymo

Gal kas jau bandė arba įsigyjo ralio paso kuponą į “300 lakes rally”? Buvau Vilniaus akropolyje, tai išmaišiau visus informacijos centrus bet man visur pasakė kad nežino tokio dalyko, ir ralio kuponų jie neturi. Kvankt?Nors čia parašyta bilietupasaulis.lt/lit/bilietu-kasos kad informacijos skyriuje galima įsigyti. Nekaltas300lakesrally.lt/news.php

mm ruzavas Liežuvis

i tokius renginius reik eit su vipine kortele arba chalevai

Kaži ar ten chaliavai labai praeisi. Nekaltas Na į greičio ruožus nebent kaip nors laukais maut, bet į salą kurioje vyks tolimesni renginiai nepateksi Ne

Gi parasyta, kad maximos info skyriuje, prie ko kiti akropolio info skyriai Apsvaigęs

as taves ir su bilietu neileisciau, sugadintum rengini

carlai, kad buvau tame skyriuje, jie į mane pasižiūrėjo, sako eik ten prie įiejimo, mol nieko nežinau apie tokį renginį Juokiasibuvau vagoj oze, sakė irgi nieko nžn. Šypsena

durna ir baznycioj musa

Man tai patinka posakis “Neliesk šūdo, nes tik dar labiau smirdėt pradės” Šypsena

as taves ir nelieciu

Skambyk per visas maximas ir vagas is to saraso tada Juokiasi aj, dar vcupe sako, kad yra Telefonas

skambink renginio organizatoriams, sakyk cia natalijE is bangos, nerandu bilietu

Juokiasi

reiks jamt raliuka Šypsena