klausimas vajkinams

klausimas vajkinams

nius kadangi merginos gatvese tu koju nedepiliuoja tai ir nepastebim tu visu kanciu Cha cha
ir juk yra pasakyta: grozis reikalauja auku, manau merginom tikrai verta biski pakenteti, kad po to jas sildytu arba deginte degintu vaikinu zvilgsniai Mirkt

AS ZINAU KOKIE TIE VARGAI DEPILIUOJANT TAS GRAZIAS KOJYTES. BET JEI MAZI PLAUKELIAI EINANT TIKRAI SUNKIAI IZIURESI O JEI NETYCIA RANKA PRISILIESI VA TADA IR SKIRTUMAS ATSIRANDA. ARBA KAI MERGINA GLAMONEJI TADA AS ZIAURIAI NEMEGSTU KAI JOS GRUBIOS IR SIURKSCIOS. JAUCIU NET NEMYLECIAU SU TOKIA MERGINA KURIOS KOJOS NESKUSTOS IR APAUGE PLAUKAIS PAPRASCIAUSIAI BJAURU.

kajp ir man, kaj vajkinu pazastyse galima kasas pint Cha cha

Kaip nebūtų graudu, bet dauguma dailiosios lyties "gražinimuisi" įdėtų pastangų visiškai nevertos (ir neatsiperka) to, kokį įspūdį padaro vyrams. Kojų depiliavimas taip pat tikrai to nevertas. Šimtą kartų (bent jau dešimt kartų tai tikrai) būtų geriau, jei jūs mažiau gražintumėtės, o tą "sutaupytą" laiką skirtumėt bendravimui, poilsiui, sportui ar hobiui.

Mums Vyrai tikrai daug svarbiau Moterys-yse yra žmogus (asmenybė, bendravimas, elgesys, nuoširdumas), o ne visokie supermakijažai superdepiliavimaisi. Viena nuoširdi šypsena atstoja bent jau kilogramą pudros… Tad, brangiosios Moterys, mažiau varkite “besigražindamos”, o daugiau gyvenkite!

…ir ir galiu su tavimi sutikti ir nea…
…man irgi maloniau…kai mergina yra susitvarkius…ir viskas kaip pridera…bet yra ir kita medalio puse…kuo merginos dazniau…skutasi…depialiuojasi savo kojytes kad mum itykti…Aš nekaltas…to jom dazniau auga tie vadinami plaukuciai…ir tuo juo dazniau kojytes reikia tvarkys…(ir prie skausmo…pripranti…Cha cha)…nabet anyway…tai ne musu problemos…Cha cha
…bet kai as pagalvoju…kai vesiu kokia mergina…na iki tarkim 30 metuku,ji tvarkys…priziures…savo kojeles…o po to…apaugs kai velnias…va tada…tai tikriaj…nelabaij jau noresis…ir liesti is glostyti ar glomoneti ja…Aš nekaltas
…taigi as prie isvados:jog geriau tegu buna…tie keli…mazi balti plaukuciai…kurie dienos sveisoje nematomi…tik juntami lieciant…negu…po to bus dar blogiau ateiti…o nuo keliu plaukuciu ant koju dar niekas nenumire…Aš nekaltas

Kojas verta depiliuoti, jei trokštate pasimylėti su kiekvienu gatvėje sutiktu Ghoststalkeriu ir neGhoststalkeriu…
O jei su kiekvienu gatvėje sutiktu nesimylite, tai tuomet galite ramiai sau nesidepiliuoti kojų. Gatvėje ryšys tikrai nėra toks artimas, kad kam nors rūpėtų tie plaukeliai…

PASAKYSIU TEISYBE DRAUGAVAU KAZKADA SU MERGINA KURIOS PLAUKAI KOJU BUVO LABAI KIETI TAI KAI TIK PRADEDA AUGTI JIE ISKARTO BADOSI NEIMANOMA NET MYLETIS, NES PASKUI KUR LABIAUSIAI BRUZINOSI ISBERIA. BET ANTRA MEDALIO PUSE YRA KAD NE VISOS TOKIOS YRA IR LABAI SVELNIU PLAUKELIU KURIU BEVEIK KAIP IR NERA TADA YRA KITAIP. TADA JAU MALONU IR GLAMONETI TOKIA KOJA. CIA PRIKLAUSO NUO PLAUKU STORUMO IR JU GAUSUMO…

O JEI SU SAVO VAIKINU NEPRIZIURITE KOJU TAI IS VIS TRAGEDIJA NES JUSU VAIKINAS KIEKVIENA KARTA GALI PALIESTI KOJA IR PAJAUSTI JOG JI APZELUSI. NEBENT PLAUKAI YRA PLONI IR SVELNUS.

na dar nemaciau pazastyse kad kas pintu kasas!Šypsena
kojos apzeliusios negrazu,bet as wienai pazistamai liepiau skustis sake taip gamta sukureŠypsenair jai dzin! bet tai nera grazu…

pabandykit vaikinukai kojas nors karta gyvenime depiliuoti ir patys sutiksit kad geriau jau plaukuotos kojos Šypsena) ir ko tik merginos del jusu nepadaro, manot jus to verti??? niekur nesidetumet, jei mes koju nedepiliuotumem, nemyletumet- nereikia, kur gi jus dingtumet?? juk be sekso gyventi negalit! taip kad tiktu ir neskustos kojos Šypsena))
O siaip tai paziurekit filma ‘ko nori moterys’ ten irgi vyrukas depiliavo kojas Šypsena

Taip kaip vyram kas antra diena skustis, tai galetu ir panos bent karta i savaite del savo koju pasistengt. pacios tai irgi skundziasi kad jom badosi ar panasiai, nors aisq kai kuriom patinka nesiskute vyrai. zodziu del tu koju reikia ziureti pagal plaukuotuma, bet bent jau mane tai svelnios kojytes is koto vercia Mirkt

Šikšnosparnis Man labiau rupi ar kitos merginu vietos apzelusios ar ne Šikšnosparnis Sorry !

jo… ta filma praverstu paziuret =]] bent kiek suprastu merginu kancias =]

Man sameniskai nepatinka nedepiliuotos kojos!!! manau reikia panoms depiliacija darytis, kadir kaip tai butu sudetinga!Liežuvis

poxuj tos kojios tikraj nera swarbiausias dalykaz.ajsku grazu irsmagu bet ir kaj tajp yra nematau rpoblemos tixleu jios man VISISKAI nera.
vo kox as geraz:]

Nu, manau,jei nori, kad paglostytu tas tavo kojas kox ciki bicas, tai ir daryk tas depiliacijas,nes mergina su vyro kojom Cha cha nekaip atrodo. Dar baisu kai buna plaukuotom pazhastim .Fuj. Piktas

Manau jei mergička nešalina koju plaukų-apie pažastis išvis nekalbu,reiškia jin nemyli savo kūno,tokios žiūrisi atstumenčiai.Tada nesilaikykit dietu-tai juk irgi nelengva,atsišerkit kaip kiaulės ir viskas bus OK.

mergyt kur surasi toki vaikinuka ,kuris ziures i plaukuotas kojas KietasKietasKietas nu nebent kokiam kaime ,gal yra tokiu Aš nekaltas

Pabandykite ir jus Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha