Klausimas vaikinams......

o prie ko akiniai ir tas! Šypsena Man su akiniais patinka ir be akiniu patinka! Šypsena

Kartais merginos su akiniais atrodo zymiai sexualiau nei beju. O jei tai sexualiau tai ir vaikinams labiau norisi TO…

Mano mergina ir akinukus ir lindzes nesioja ir as tam praktiskai nepriskiriu jokio demesio, nes ji tiesiog yra nuostabi ir su akiniais ir be Mirkt Cha cha Kietas

"Galave ne bumbum, malaletka dura durai."

P.S. cia toks mano atsakymas butu.

Man visad patinko merginos su akinukaisŠypsena
idomu kodel?Kietas

ziurint kaip siaip atrodo ir t.t. kai kurioms labai tinka, o kai kurios netgi sexy atrodo su akinukais.

is merginu noriu ne tik TO bet ir KITO.

p.s. nuimi akinius, o toliau ji zino ka reikia daryti Cha cha

Atrodo tokios pat grazios kaip ir be akiniu, na kai kurios gal siek tiek protingesnes, o norim mes ir TO!!!

kaip visada meluoji jau Cha cha

akinius neshioju dar tik 1 sav. teko ishgirsti visko, nes daug kam ai labai netiketa.esu toliarege, tai kartais tenka pro akiniu virsu ziureti, o del shito vienas pilietis sake “jeigu gali taip neziurek, nes labai sexy atrodai, galiu ir neatsilaikyti…”Mirkt

Nu kaip matai neLiežuvis Pries tai akiniu reix nuimtCha cha

Man nepatinka akiniuotos merginos,nepatraukliai atrodo nors…
Gal kurioms merginoms ir tinka akiniai,ka zinauNežinau

Mazai yra yra paneliu kurioms tiktu akiniai…bet,tai apie ka cia as…yra skylute ir daugiau nieko nereikia,…tegu buna su akiniais…juos ir nuimti lengvai galima…BET GALIMA GI IR LINZES isideti Pavargęs

nu normalei atrodo o jeigu dar ir tinka tai ishvis fajnaMirkt

Akinių iš merginos tikrai nenoriu. Pavargęs O šiaip - jei skonį turi - akiniai nekenkia. Šypsena

Taip wisi wajkinai nori to is akiniuotu Šypsena man akiniuotos sakyciau net sexualesnesTaip

Luky,kaip pirstu i aki,o akiniai reiksmes neturi

akiniuotos man patinka jei akiniai normaliai parinkti.
nezinau kaip kiti, bet as tai tikrai noriu to… ir dar, kad alaus atnestu Cha cha

Nevisai tik TOMirkt bet anksciau ar veliau ir TO uzsigeidziaLiežuvis