klausimas vaikinam

px kad be smegenu, svarbu skyle tarp koju Cha cha Cha cha

kam kovoti jai panu daug? jami kita,trecia ir t.t

va va, apie ka as ir kalbu… Cha cha Taip

jei bijo tai vadinas kažkas taip išgazdino tai žmogus ir atsargus.

maybe Mirkt

i juokingus klausimus neatsakineju

dabar man galima sakyti taip ir yra kad as stengiuosi paversti vienos merginos sirdy, man su ja buna bendros paskaitos, bet tai sunkiai sekasi nes labai sunku kur ja isvadinti o visi zodziai kuriuos sakau ir rasau atrodo nepasiekia tikslo, bet man ji begalo patinka tad as kovoju ir neverta gyventi jei bijai issimyleti nes meile tai pats geriausias jausmas kuri tik gali pajusti Šypsena

Istikruju pas mane buvo taip susipazinau su faina mergina…as jei patikau as tai maciau…bet ji bijojio su manim prasidet del to kad pries tai buvo jau sikaudinta ir del mokslu kad man neras laiko Šypsena as del jos tikrai daug stengiausi nes labai norejau kad ji butu su manim…rasiau jei meiliuz zodelius,rasiau laiskus,sms,skambinau wis noredawau susitikt…bet viskas buvo veltui nes ji lyg ir norejo wisko bet bande but salta…ir mane tai varydavo i didelia nevilty po kiek laiko ja palikau ramybej nes tikrai maciau kad as ir sawe kankinu ir kad ji nepasiruosu draugystei Šypsena taip kad iki tam tikros ribos del merginos galiu kovot…bet kai matau kad pac jau nebesugebu tada ja palieku ramybeje Mirkt

kovociau , jei atrasciau ta , del kurios verta butu.

uzjauciu

Del savosios as daug kovojau… Ir dar reiks pakovot…

Del savosios as daug kovojau… Ir dar reiks pakovot…

Kovoti? Kai aplinkui 1000-iai kitu graziu merginu? Jei ji nores buti su tavim… nereiks ir kovoti. Kitas dalykas kai reikia mergina apginti…

man tai visos atsiduoda per pirma pasimatyma Taip

nzn… Nekaltas as Moteris boba Cha cha

Manau priklauso nuo aplinkybiu, aisq pirma reiktu moket kovot (taip, kad neatsibostum, neizeistum ir pan), o tik paskui tuo uzsimt.

hmm…siaip jeigu nepavyksta ir dar jeigu pana pasako kad nieko nenoreciau su tawim ir pan. tai jo…atstociau Liežuvis

Jei mergina patinka tai kodel nuleisti rankas ne niekada…

Pavargęs Nežinau

Jei “kova” reiskia buda, kaip per daug nelendant merginai (ar vaikinui) i akis parodyti, kad esi vertas jos (jo) demesio o gal ir kazko daugiau, tada taip- verta kovoti. Nes nuolatos trindamasis aplink gali visai atvirkscia efekta pasiekti Nekaltas. O jei tik paprasciausiai “zulinsies” aplink, tai itariu gali uzdaryti pries save visas duris…