klausimas vaikinam

klausimas vaikinamŠypsena

norejau jusu brangieji paklaust,ar greit nuleidziat rankas jei is kart nepasieket to ko norit Šypsena? turiu omeny ar verta pakovot del paneles,kuri labai patinka Šypsena? mat mano pazistamas vienai draugei sake begalo daug graziu zodziu ir aplamai viskas yra ciki tarp ju,jinai jam labai patinka,bet del jos kovot jis nesiruosia,nes sako jog bijo isimylet-negi tai nejuokinga ir nevaikiska Taip Mirkt? p.s.dekui uz atsakymus Šypsena Labas Flirtas

Buciau vyras atsakyciau Nekaltas

Nekovoju ir nesistengiu per daug lyst i Ignoruoju Cha cha

neverta. merginai atsibos, pats liksi durniaus vietoje. Ir tai nera vyriska. Kur kas geriau vystyti savo prekine isvaizda, drabuziai, snukutis, kvapas. Ismokti laisvai bendrauti, buti idomiu zmogumi, is taves turetu lietis energija. Tada pacios merginos limpa… Sakyti grazius zodzius verta tik tada kai i juos gauni atsakyma.

Tai jei matai kad tie grazus zodziai neduoda jokiu rezultatu tai kova ir baigiasi…nes nenori ikyreti zmogui, jei jam is tikro visai neidomus esi.

as kaip pokovojau del savo buvusios merginos tai baigesi tuo kad atsiduriau ligonineje visas sulauzitas Baisuir supratau dalyka viena: vienas pries 7 nepasisokinesi

aisku neverta. yra dafiga tokiu, kurios pacios supranta ko nori.

ir is vis, kam kovot, jei pilna tokiu, kurias “paimsi be sturmo” Cha cha Cha cha Taip

cia va mano tokia isorija: draugavau su tokia viena panele… viena grazu penktadienio vakara nuejom i sokius pokius… po sokiu pokiu isejom i kiema dar tai pasivaiksciojom. staiga priejo kazkoks marozas ir sako mano draugiai: davai as tawe p.a.p.i.s.i.u as atsakau: davai as tuoi tawe… tas dar kazka isikalineja tai as jam tauks pauks snapan… jis pabego po keliu minuciu grizo jau 7… Baisu

Kam kovot jei matai kad beprasmiska

O ką tu turi omenyje sakant “KOVOTI”? Muštis su jos gerbejais ir panašei? Turejau viena pažistama, kuris mušesi su savo panos gerbejais. O jinai paėme ir paliko ji. Tai ar verta del tokiu kovoti? Cha cha

as niekad nekovoju… nenori - nereikia… kam is saves durniu daryt!? Nekaltas Pavargęs

as gal ir kazkadakovojau…beet dabar kai ji jau 6 metus mano nea… tiesa pastebejau kad ji tada kaip ir pradeda atsalti…as padariau isvada ir dabar as stengiuosi daryti taip kad ji mane bijotu prarasti…stengiuosi jai skirti daugiau demesio.lako.pinigu.geliu.ir kitu smulkmeneliu…

buvo sitaip va ir va kaip buvo sitaip va ir va kaip taip taip aguoneles seeeejoo seeejjooo Cha cha

Na demesi rodyt aisku reikia, bet ne per daug ir taip kad isitikintum kad ir tu jai reikalingas. :stuck_out_tongue: Antraip neverta stengtis. Ne

na jam nemanau kad taip butu,nors pas ja konkurentu gan daug Šypsena

na tai taip ir tokiu yra,bet klausimas ar jos bent kiek turi smegenu Šypsena? Cha cha

Ne visada norisi ir ne visada reikia kovot KietasO tavo nikas mane gasdina, tad neaiskinsiu placiu Cha cha Bijau isimylet Juokiasi