Klausimas Kaunieciams del auto remonto

Klausimas Kaunieciams del auto remonto

Kur taisot (profilaktiskai - vaziuokles, tepalu keitimas ir pan.)savo auto Kaune, paskutiniai kartai Kemi Jonavos g. labai nuvyle. Kuriam servise Kaune meistrai nera kvailiai, apsimete protingais?Alus X 10…

As taisau Silainuose - Baltijos gatves gale labai normalus serviziukas. "Riedvila" berods pav. gerai nepamenu, tai bijau sumeluot. Vaziuojant Baltijos gatve nuo Statoil’o reikia pravaziuot Multiimpeksa (pinigu lupikai Piktas), toliau iskart bus dar vienas servizas, pravaziuoji ir ta, tuomet uz kokiu 150 m suki i desine ten pamatysi zalia stenda su ju reklama.

zydrunas kurgonas Gerai
tel. 8 687 16379

minkovskiu g. 134 (servisiuko adresas)

Taip, man ir teko apsilankyti KEMI Jonavos g. - jo majo…Piktas
Paskui dar du kartus i kita servisa vaziavau - tvarkytis po KEMI remonto…

Nežinau, kokia pas tave auto… Žukausko g. prie “Žaibo” yra Peugeot servisas. Taiso bet kokias auto, nusiskundimų dar neturėjau ir iš nieko negirdėjau.Gerai

man patinka "auto akste" prie masinu turgaus

bet jau ju parduodami amortikai bent man per brangus, kiek ten 180lt uz viena Aš nekaltas na 150 tai jau norma nors nedaug skiriasi bet kai daugini 2x4x skirtumas visai nieko gaunas

KEMI kiek girdejauBlogai o siaip yra šiaures prospekto servisas…nu ten Islandijos pl ŠypsenaŠypsena prie uno x kolonkes toks melynas su geltonu…nu tai ten gerai tikrai-ten dar pries 4 metus pradejau varinet…paskuj jie persiremontavo,o as vistiek pas juos…o dalis perku OLMITOJ islandijos pl, toks grazus nuosavas namas…Taip

O AS TAI TAISAU MULTIIMPEX (TEN KUR KAZKAS SAKE PINIGU LUPIKAI)…
NERA LABAI DIDELI LUPIKAI , KAINOS KAIP IR KIEKVIENAM SERVISE NORMALIAM… O TEN CHEBRYTE PADORIAI DIRBA… O DAR KAI PASIDERI DEL NUOLAIDELES TAI VISAI NORMALIAI… TaipTaip

Paskutinius kartus kemi tvarkiau,bet jau ziuriu isipisineja.Draugelis tvarko savo tai aleksote jutoje,tai seke kainos neblogos,ir neblogai tvarko.