Klausimas del programu legalumo

Klausimas del programu legalumo

Iskilo man toks klausimelis… t.y. seme manes galim sakyti paklause tokio dalyko ir pats tiksliai nzn kaip cia yra… Istaigose, firmose instaliuojant tarkim winXP is originaliu cd nereikia skambinti i kokiu vilniu ir registruoti ju? Gal tik uztenk apaprastai suinstaliuoti ir viskas ir svarbiausai kad toje firmoje butu tas cd orginalus ir tiek Nekaltas
Ir dar tarkim firmoje 4kompai ir kiekvienas turi turieti savo atskira kiekvienu programu legliu cd ar uztenka tarkim tiems visiems 4pc 1 tarkim winxp cd wieno office cd ir antiviruso?

gali instaliuoti tik tiek, kiek turi licenzijų išsipirkęs. Liežuvis
nusipirkai ant 4ių - gali instaliuoti į 4is. nusipirkai 1ą, tai su vienu ir sėdėsiu legaliu. jei su tuo pačiu cd instaliuosi kitur- tai jau nelagaluŠypsena
tas pac su offisais, antivirusais ir tt

Ar tikrai? Nemaisykim media pack’o (CD) su licencija.
Kompakta gali nusipirkti viena (galima dar paskaiciuoti kiek kainuotu tarkim 75 komplektai MS Office 2003 kompaktu) , ir tiek kiek reikia licenciju.

is to pacio cd galima ir > 1. Tik reik turet lapuka, kuriame parasyta, jog turi nusipirkes papildomas licenzijas. Kaip zinia - dasipirkti n licenziju yra kur kas pigiau, nei kad kiekvienam kompui po atskira cd pirkinet.

O ta WindowsXP versija, kuri neprašo aktyvavimo, yra CE (Corporate Edition). Nusiperki Windows CE, ir dar kelias licenzijas.

Nu as irgi taip galvojau del tu licenziju… cd kiekis nesvarbu… svarbu kad butu licenzijos… na o kaip su tuo instaliavimu? nereikia niekur skambinti regsistruoti? Nes as kaip instaliuoju tas buhalterines programas konto stekas centas ir k.t. norint issinstalinit ir vel suinstalinti reikia skambinti i vilniu jiems ten kodus sakyti ir jie tau naujus pasako Šypsena o kaip su windowsasi ir kitom programom?
nes kiek maciau cd yra3 winxp licenzijos 3 o sr nr neivieno… tai kai instalinau is neto paemiau ir irasiau Nekaltas

nu siaip pas mane ofise yra winx home edition

Dar į tą pačią programų legalumo temą:
O kaip su Windows95/98? M$ jų nebesupportina, tai kaip bus jei ateis vyrukai iš BSA ir patikrinę ras nelegalias kopijas suinstallintas? Nieko nesakys ar baus lygiai kaip už nelegalius XP?

Nu vava man irgi idomu kaip cia del win98 nes pas mane darbe irgi vienas senukas su win98 stovi

Pasiskambink i BSA - paaiskins Šypsena

Tai kad ju nesuportina mano supratimu nereiskia kad jas gali betkur ir bet kokiais kiekiais instaliuoti. Nemokamai gi nedalina. Itariu kad gausi bauda kaip uz nelegalia ir viskas.

Taip

W9x palaikymas kiek pamenu pratestas
jei nori naudoti o retaill’ines versijos nebera - tada perki aukstesne versija

Siandien susizinojau tikslai kaip ten su tom licenzijom yra…
Vienuzodziu kiekvienas kompaktas ir kompas turi tureti savo viena atskira licenzija… Negalima taip kaip jau kaikas sake, kad turi 5kompus viena cd ir nusiperki papildomas licenzijas… Liūdnas tai va

Bet man liko dar vienas neatsakytas klausimas:Ar reikia skmabinti kurnors ir registruoti tuos su**** winxp kai instaliuoji?Nekaltas

Turim VIENA komplekta office 2003 ir 75 licencijas. Nori pasakyti kad piratai? Turim VIENA Corel 11 kompakta ir 10 licenciju, tipo ir cia piratai? Kazka itariu blogai suzinojai Nekaltas

kai sekretorės pradeda komentuoti įstatymus gali išgirsti dar netokių dalykų

Totali nesamone!!!

Aisku dada viskas Mirkt gerai dekui uz info…

Bet bet bet… niekas neatsako man i ta klausima del instaliavimo Liūdnas

Nebūtina skambinti, gali aktyvuoti ir internetu