Klausimas del lempu

Klausimas del lempu

Esu girdejes toki varianta, pakeitus priekiniu zibintu lemputes, tarkim is 55W i koki 100W, kad jos sviestu tikrai normaliai ( kad isnaudoti tu 100W galinguma) reikia dar papildomai kazkokia rele (berods) dar pajungti. ar tikrai taip yra?

Taip 100w lwmputes daznai sudegina jungikliu kontaktus todel ir dedamos papildomos reles Labas

As buvau isidejes i OOOO 100 xenon lemputes uz 60 Lt 100W kur sviecia +20%> nei iprastos be jokiu reliu. Tai Gerai nakti traukdavosi visi kaip nuo furos Cha cha O jei kas pamirshdavo persijunkt i trumpas tai mazai nepasirodydavo Juokiasi

ar jums neatrodo kad reflektorius nuo to gali nukentet???
p.s. nekenciu kai apakina priesais atvaziuojancios auto sviesos…

o tas apakintas priekyje ir isirezia i tave

O ka reflektorius? Bent jau OOOO 100 stovi savaimines konvekcines ventiliacijos angos Taip Jis maziausiai kaista, o va stiklas tai siltas ir sausas buvo prie -15’C Laimingas

ksenonines lemputes po 60 lt??? cool.
Bet deja masinos provodke yra apskaiciuota tam, kas buna sudeta is gamyklos ir dedant didesnio galingumo lempas efektas minimalus. Norint, kad butu koks efektas reikia keisti laidus (i didesnio skerspjuvio), reles ir t.t. Brolis idejes 100 W lempa i savo auto su testeriu pamatavo itampa pire lempos ir srove. Sudaugines pamate, kad galingumas ne ka didesnis nei originalios lempos. Paprasciausiai instaliacija daugiau nenesa. O tas tipo, kad sviecia kaip fura ir t.t. yra tik isitikinimas.

pamenu kai kadaise turejau golfa, buvau sudejes 100w lepmutes melsvos spalvos, tai po kazkurio laiko pravodkei vienas laidas susivilo. bet tada maniau, kad jungiklis uztrumpino , nes jis karts nuo kart neveikdavo. bet dabar manau kad galejo lempikes koja pakisti.

Visai ne isitikinimas. As i savo Audi 80 buvau isimetes 100w, tai tik biski pagerejo, taciau pasikeitus reles, efektas buvo dvigubas. Taip kad dedant didesnio galingumo lempas, butinai reikia keisti reles, nes kitaip nebus efekto ir dar sudegs provodke. Beje, pakeitus reles, netgi paprastos 55 w. leputes sviecia zymiai gersiau, nes itampa tada ateina didesne. Isbandyta.

ŠypsenaŠypsenaitampa tai tokia pati ateina tik srove didesne

itampa irgi gali sumazeti ant lempos kontaktu del reles kontaktu ir laidu varzos, tekant didesnei srovei. O Finalfour atveju tai reles kontaktai matomai buvo pasvile

truputi ne is tos temos bet, apie tapatį Šypsena. Gal kas teko tokia beda. pas mano masiniuka vienos lempos priekinis stiklas kazkoks tamsesnis. lyg ir paisinas is vidaus lyg is isores. Pati lempa lengvai ardosi. bandziau ta stikla valyti, bet nelabai gavos. gal yra kokiu nors spec priemoniu tam reikalui. nes stiklo kazkaip prikti nenoriu siuo metu (auto calibra)…

Tai papasakokit placiau apie tas reles: is kur gaut, kiek kashtuoja ir kurioj vietoj statosi?

butu tikrai idomu suzinoti apie tas reles. ir apie laidus. ar juos butina keisti

geriausia ten isvis nekisti nagu, lempas naudoti tokias, kukias numate gamintojas

na ta as suprantu. bet jei vat uzeitu noras pasikeist idomu kiek tas kainuotu. pats juk nekeisciau ( nebent laiko tureciau ir visus tuos laidus ir reles).

Gal calibra dauzta buwo ir viena lempa senesne stovi o kita naujesne?

uz tai kad ne. niekur neitrupucio nera. lempa nera keista. tik kakzkodel lizdas lemputes nulaustas buvo ir primaklinta ten visokio s… kai sumasciau pasitvarkyti tai ir pastebejau.