klausimas del krokodilu?

klausimas del krokodilu?

La kaip jums atrodo geriau yra masina kurt kai akumas nusedes su krokadilais ar uzkurti su svetimu akumu ir po to atjungti ir istatyyi savaji. vnz girdejau tokia minti kad kai kuri su krokodilais tipo kompas nusimusa ir t.t. a tai kaip tada antruoju atveju? ir dar prie to pacio: kas buna kai kompas nusimusha?

kompas nusimusa to kuris tave pridega o ne tavo, o kad kompas nenusprogtu uzgesink ta auto ir kurk savo, bus tas pats ka tu pas save isidesi! o aplamai nusipirk nauja akuma! Taip

nu o kas buna kai tu paresetini, paprasta kompa? nieko nebuna Juokiasi tik nelieka tam tikros informacijos sukauptos per ta laika kol jis buvo ijungtas (pvz girdejau kad mano opelio kompas turetu isiminti kokiu stilium buvo vazhiuota per ta laikotarpi ir pakoreguoti pagal tai ipurshkimo-uzhdegimo parametrus). bet bishki nesupratau kaip butent tas veiksmas "uzhkurimas su krokodilais" ta kompa turetu paresetint? o shiaip tai kam ta akuma ishemineti ir vel idejineti. kurk su krokodilu, tik zhek kad donaras butu su ijungtu varikliu ir butu gerai, kad recipijento akumas nebutu taip sakant iki nulio ishsikroves. o gal bendrai ishjungtas turi but Drovus nu vnz vo pasiskaityk: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/241.2 19321.1..-=(1930195619](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/241.219321.1..-=(1930195619)

cia kaip sakant paporinai... Šypsena pasakei kaip lengviau nuzudyt padedanciojo generatoriu, kompa ar dar koki velnia...jei tu taip prikurineji kitas auto tai sekmes kaip sakant...as jau geriau uztraukciau, negu su krokodilais kurciau ir dar tuo labaiu UZVESTU motoru... Nekaltas

Nu va ir nupezejai, jai donoras bus uzkurtas tai pas ta donora ir nuais tas kompas, ir idomu ka tu ten resetinsi jai cia kalba aina apie pagrindini elektronikos kompa, o ne ta kur vadinamas borto kompiuteris!

Gerai gali kurt krokodilais tik uzgesintu motoru!

ple akuma nusipirk nx Piktas

gerai einu cipsu pavalgyti Cha chaairijoj dirbi, turetum ir anglishkai bishki kirst angeleli tu mano Cha cha reset reishkia persikrauti, perkrauti. jei nezhinojai kad galima ir degimo-ipurshkimo kompa paresetinti, tai nuo shiol zhinok Cha cha o borto kompa tai ish vis kazhkaip man liezhuvis kompu neapsiverchia vadinti Cha cha

teisingas sprendimas.. Šypsena

einu pepsio ikalt nes jau prisirijau kaip Kiaulė

bl cia sian cipsu diena stoli..? as ir apsirijes komentuoju.. Cha cha

Nu tai dar klok, kaip tu tuos kompus resetini, as tai moku tik savo laptopa perestaryti Juokiasi o jei rimtai papasakok, nes apie toki bajeri pirmasyk girdziu! Taip gal kas naudingo bus!

jo bl tik nuo uzkurtos ir kurti,pagal tavo rekomendacijas puse zmoniu generatoriu diodu tiltelius sukurentu

prashau negaila. mano kopas pasiresetina dvidesihimt kartu pasukus rakteli iki degimo arba 0.5min palaikius atjungus akuma. nezhinau kaip ant kitu kompu, bet palaikius kazhkiek laiko atjunkta akuma pasiresetins belekuris kompas. nu jei tas kompas laikui begant nekeichia jokiu parametru ir nelaiko irashu i atminty kuri be maitinimo ishsitrina, tai aishq jokio skirtumo. o gal tu manai kad ta dezhute kuri rodo degalu sanaudas ir tt, valdo variklio darba? Nekaltaso shiaip kas del krokodilu, tevas taip kure tai ir ash kuriu Cha cha kolkas niekas del to nesudege

nuosirdziai patariu, taip nekurk su uzvestu motoru, nes tikrai vienakart sudeginsi tilteli..(man kainavo 130lt remontas).. Mirkt

aishq Mirkt

Nu tai kur tu matai kokius parametrus nesuprantu, paimk paprasta viedra bejokiu pripumpasu, pas ta viedra yra kompas ar kaip cia minejo tiltelis ar dar kas nors nesvarbu, nusprogs ir viskas ar mudu cia nesusisnekam, ka tu turi uomeni parodymus kokius ir kur juos rodo? Nustebęs

o as galvodavau kodel man generatoriai daznokai pareina... ble motinos dyzeli kurdavom... kaip jezus sake Liūdnas Nekaltas

o as galvodavau kodel man generatoriai daznokai pareina... ble motinos dyzeli kurdavom... kaip jezus sake Liūdnas Nekaltas