_?_Klausimas del kondicionieriaus_?_

?Klausimas del kondicionieriaus?

Taigi, vakar pastebejau, kad ijungus kondishina keistai veikia variklis. O jei tiksliau, tai nezhymiai trukcioja ir pastoviai girdisi kaip suveikia kazhkokia rele- tuo metu truktelejimas. Atidares kapota, iskart supratau kodel. Kondicionieriaus ventiliatorius ant radijatoriaus veikia nepastoviai, o anksciau minetos reles ijungiamas karts nuo karto… tarkim 10s veikia, 10s neveikia… Apakęs
Zodziu vazhiuoti nelabai malonu, kai jauchiamas,nors ir nezhymus trukchiojimas. Nustebęs
O klausimas butu: ar taip ir turi buti? (nes ankschiau to lyg ir nepastebejau) Gal tai reishkia, kad baiginejasi freonas, nes ir ora lyg ne toki salta pucia…
Ir kas uzhsiima kondishinais Vilniuje, kur pildo, kur galima pasikonsultuoti…
Ish anxto dekui uzh info!AlusAlusAlus Esant tokiems orams, kaip buvo shia savaite be kodicionieriaus nekasBlogai

Na nezinau. Nors pas mane Jeepuke (1993 m) kondiske ir jau nebe jauna, bet tokiu bajeriu nera. Jokio trukciojimo. Isvada- taip ko gero neturetu buti. Ne kas jei vaziuojant auto trukcioja. Na o ijungti valytuvus ar dar ka nors andei? jei ir juos ijungus trukcios, tai problema ne relese ar kondiskeje o kitur Cha cha Juokauju.

Manau, kad trukcioti auto nuo kondiskes veikimo neturetu.

O Kondiske sia savaite mane gelbejo… Kai pirksiu kita auto, butinai tures buti su siuo navarotu. Anksciau atrode, kad tai ponu ismislas, bet kai pavazineji su ja… tai supranti, kad geras daiktas.

JP.

Ne- valytuvus ijungus netrukchioja- tik i shonus labai meto Cha chaCha chaCha cha

Vilniuje kodc. neblogai tvarko Zora, jei noresi, galiu mestelet i privatu.

Butent del to, kad freonas baigiasi, taip ir darosi pas tawe Cha cha
Pasipildyk ir dings wisos sitos nesamones- patikrintas reikalas Cha cha

2 preho:
gali ir ne i privatu parashyti- gal ne man vienam shita info pravers! ta Zora turbut juos ir pildo? o kiek $ kainuoja uzhpildyti? kazhkada lyg girdejau, kad apie 100lt?
2 martinez:
supratau! thnx! Gerai

Gerai. +37068623949. Vilniuj. Ir dar , Zora jei ka tai Georgijus (jis)… Cha chaCha chaCha chaCha cha. Mestelkit, kad nuo raudono atsimerkiancio Pribliudo, kiek numes…Šypsena. Ten ir pildo freonu.

Kondišinas ir pas manį ta rėlė klaksi,o variklio darbas tikrai turi keisti, kai ant laisvos eigos - vis tik tokią bandūrą suka…

Taip sutinku, kad ant tuscios eigos kondisinas jauciasi, bet kad vaziuojant trukciotu…

JP.

2 optimi:
kad zhinok neisivaizduoju kur tas ‘windowsas’ randasi Aš nekaltas Cha cha Kazhkaip nepastebejau ash jo iki shiol…

2 preho:
ash matai galvojau, akd Zora - tai firma kokia, tai ir parashiau ‘ji’ Aš nekaltasŠypsenaŠypsena

jei keturiu cilindru variklis… tai jausi ta savo kondishke, ypac kuo senesne tacka tuo labiau…
Su sesiuke tu nejausi nieko … nekalbu apie ashtuoniuke Šypsena

zaliakorta.com raše: jei keturiu cilindru variklis.. tai jausi ta savo kondishke, ypac kuo senesne tacka tuo labiau... Su sesiuke tu nejausi nieko ... nekalbu apie ashtuoniuke Šypsena

Nu siaip tai matariukas I4 Liūdna
O kas yra sena mashina? manishkei i shiu metu pabaiga jau turetu sukakoti 10 metuku! Šypsena

ooo Laimingas zuikycei Cha cha bugniorai Šypsena seip visai normalei atrodot

isivaizduoju tawe adagio su tokiais lplaukais Apakęs Apakęs Apakęs Cha cha

va taip. chia sutinku - grozis

Koks grozhis Nekaltas

Uh ty kokie plaukai Apakęs Ir ash tokiu noriu Cha cha

;] ka ramiau krc geocities.com/negative_musica prarasi juoko dovana mirsi krc ;]

e, ramiau Šypsena