Klausimas del ABBY Fine Reader

Klausimas del ABBY Fine Reader

Situacija tokia: buvo kompiuteryje (WinXp OS) suinstaliuotas ABBY Fine Reader Trial 6.0. Paskui del ivairiu peripetiju si versija nebuvo isinstaliuota, o istrinta grieztai is Program files folderio. Su jv16 PowerTools istrinti buvo ir registrai. Dabar yra taip: tos versijos likuciu matyt kazkur vistiek dar liko, prie Add/Remove taip yra, instaliuoti is naujo nei Trial nei Corporate versijos neleidzia. Gal kas turi kokiu ideju kaip visiskai ismest Trial, kad butu galima instaliuoti Corporate?

Dekui.

Gal pasikapstyk registruose… Nekaltas

jooo, krootai tu chia… pasikapstyk Cha cha

Man su kazhkokia programa irgi taip buwo, ishtryniau viska, kas ja liete registruse + "NBG Clean Registry" ishvaliau, vis tiek nesiinstaliavo …

o gal tu geriau vel instaliuok ta Finereader’i ir po to ji uninstalyk

Taigi rasiau kad nebeleidzia

kiek supratau nu uninstall nedarei ?
o su jv16 PowerTools iskrapstei ? tai deja deja , kiek kartu yra sakoma - jei nori normaliai uninstalinti - reikia uninstall spausti ir tik po to jieskoti likucius su visokiais PowerTool’zais

vienintelis variantas : uzsileidi "File Monitoring" & "Reg Monitoring" ir ziureti kokias vietas ziurineja isntaliacija…

Jofana as tiek suprantu kad uninstal reikia daryt. Ne pirmi metai prie kompo sedziu. Tu isiskaityk i posta - ‘po ivairiu peripetiju’, t.y. kompas darbe ir ne mano deka taip buvo padaryta. Nu anyway, gal gali paaiskinti placiau apie ta vieninteli varijanta?

berods Winternals yra isleides "File monitoring" ir "Reg monitoring"
t.y. failu&registro monitoringas - skanavimas realiu laiku
programa padaro tau log’a kurios pagalba sugebesi atsekti kokias vietas lanko instaliacija , veliau gali daryti kokia logine isvada trinti keisti ir panasiai

gal rasiu ant smugio i nete kur tai yra

laba paprasta - bet savo ideja galinga programa :
http://www.sysinternals.com/ntw2k/source/filemon.shtml
http://www.sysinternals.com/ntw2k/source/regmon.shtml

Kol kas dekui, ryt darbe bandysiu.

Panašių nemalonumų turėjau su FR5. Jokie install - uninstall nepadeda. Gal dar reik ieškoti per msconfig kokių likučių? Po v5 versiją 6 priėmė normaliai. Teoriškai turėtų Corporate priimti. Logika tokia: po trialo pabandymo pirkai teisėtą Corp, tai kodėl ją turėtų neleisti instaliuoti?

Siūlau parašyti į http://www.abbyy.lt/contacts/index.htm laišką ir paklausti, ką tokiu atveju daryti (aišku, jei nepasakosi, kad radai Corp, draugo stalčiuje Cha cha ).
Aš esu jiems kažkada esu rašęs ir net gavęs iš jų lituanizacijos failų.

windows kataloge toks televizoriukas sedi ji reiketu ismesti jie jis dar neismestas pas mane dabar coorporation edition tai tokio nera

ir dar per msconfig paleidus jei toks daiktas ant win XP yra dar ten vienos vietoj yra zacepa siaip as ta problema sprendziu su cracku-vaistu pagalba kurie valo registra bet sie veiksmai buvo atleikami ant win98 su FR5 trial ir sekmingai veikdavo bet tai buvo seniai ir ar pades FR6 neaisku

jauciu kad neaiskiai cia paaiskinau nesigalvoja siandien, juk penktadienis
p.s. nekenciu WinXP

viska tau reiks paciam isbandyti ant savo kailo kai namtom situacijos savom akim yra labai sunku padeti patyriau tai neviena karta

sekmes

Man irgi lygiai tas pats buvo.Abby Fine Reader Trial 6.0 po isinstaliavimo neina instaliuoti is naujo. Per uninstala ismete lentele lygtais"…FATAL EROR…" ar kazka tokio. Dabar, kai bandau per nauja instaliuoti,programa isivaizduoja, kad ji jau instaliuota ir liepia pasalinti ja per Add/Remove. Problema ta, kad irasas tik ir likes Add/Remove meniu, o nei registre, nei kitur jos nei pedsaku nera… Tai va, kaip pasalinti is Add/Remove meniu programos irasa??? Pas mane Win 2000. Su jv16 PowerTools bandziau. Ten yra tokia funkcija, kad is add/remowe pasalintu irasus, bet siuo atveju nepasalina ir nors tu ka!!! Is registro salinau viska, kas su Fine Readeriu susije, bet kazkaip tai s… gaunasi. Niekas nepadeda.

nu ir pas mane tas pats. gal dar kas turit kokiu ideju?

ABBYY FineReader 6.0 Corporate Edition
rusiška versija Full Unlimited
http://fr6cerus.fromru.com/

Ko gero nepavyks išspręsti be Windows perinstaliavimo. Jei to nenori - dar gali bandyti įsikirsti rusišką versiją, o po to įdiegti SP2 ir lietuvinti .

nu cia tai trauma butu, nes windowsai visai nesenokai sudeti, sukosi kaip zverys, niekas nekibo… gailu laiko… nu bet ka darysi. reiks tai reiks.

Daryk experimentą su rusiška versija

Beje, pasidaryk particijos vaizdą ir niekuo nerizikuosi nei eksperimentuodamas nei perinstaliuodamas.