Klausimas : Ar jums patinka rukancios ?

As tai nieko pries neturiu…

jau buvo tokia tema

Man tai ziauriai nepatinka! Pats nerukau ir nemegstu rukanciu.(kai uzsirukau o tai buna labai retai bet…tada ir rukancios pradeda patikt) Nieko gero is esmes neduoda tos cigaretes.Nemanau kad verta rukyt vien del to kad nori pasirodyt kietaz<dazniausiai del to ir rukoma…DAZNIAUSIAI bet ne visada>.

NEpatinka, toks jausmas lig bucioji pelenine Cha cha

Koks skirtumas ar ruko ar ne,jei del buciavimosi tai yra kramtoma ir pan.del to problemu neturetu buti.o siap tai man nesvarbu ar kam patinka kad rukau are,cia kiekvieno pasirinkimasMirkt

na siaip nelabai, bet jau priprates esu … todel galiu pakest Nekaltas
Cha cha

nu o man px as rukau kaip kaminas ir man giliai px Mirkt

nlb

nors as ne vaikinas vis tiek noriu savo nuomone pareikstCha cha man asmeniskai tai nepatinka…kazkaip jau negraziai atrodo…Cha cha

Nekenciu rukanciu panu… slikstu Baisu

Neturiu nieko prieš, bet šiaip geriau, kad nerūkytų - visgi sveikatai tai kenkiaMirktAlus

VeeeVeeeVeeeVeee labai negrazu, bet jos kazkaip nesupranta…Nekaltas

Šiaip jeigu rūko, tegul rūko, man nemaišo Mirkt Į tokius dalykus kaip rūkymas tikrai nekreipiu daug dėmesio.

man tai nepatinka netinka

o koks skirtumas ar mergina ruko ar nea.jei ji tau tikrai patinka taj cigaretes tikrai tam neturetu sutrukdyt.

hm…man ne patinka…

As nekreipiu i tai demesio, ka nori ta ir daro.

Na pirmiausai priklauso nuo panos…
Jei ji nėra super simpatiška ir dar rūko tai phfeee, bet jei yra sexy ir rūko labai retai, tada nieko.
Šiaip nekenčiu rūkančių panų, nes laižymasis su rūkančia pana prilygsta peleninės laižymui ir dar pvz kai bernas nerūkantis kaip aš, tai išvis nekas…
Na šiaip rūkymas nėra gerai todėl panos nerukykit Šypsena

Asmeniskai manau kad tai yra sux mergos nedera rukyti taip jos tikrai geriau neatrodo. Bet cia jusu merginos reikalas nesmerkiu jusu.

Ccat

Parašė
2003-04-29 19:54 24 žinutė iš 38
Koks skirtumas ar ruko ar ne,jei del buciavimosi tai yra kramtoma ir pan.del to problemu neturetu buti.o siap tai man nesvarbu ar kam patinka kad rukau are,cia kiekvieno pasirinkimas

ZINAI,KAI RUKAI TAI NETIK IS BURNOS KVAPAS,TOS SMARVES PRISIGERE VISI RUBAI,PLAUKAI,NET ODA,NELABAI MALONU BUCIUOTIS SU PANELE (AR VAIKINU) KURIO DANTUKAI PAGELTE,O JIS TAVE LIECIA PRARUKYTOM RANKOM .FUI!

SEIP AS PATI RUKIAU 6 METUS,O DABAR JAU 18 DIENU KAI NEBERUKAU,O MECIAU DEL VAIKINO,KURIS NERUKO,SUPRATAU,KAIP JAM TURETU BUT SLYKSTU SU MANIM BUTI.