Klausimas apie prievarta.

preivarta ir gynyba - du skirtingi dalykai

Peace, broliai hipiai!.. Cha cha

prievarta kyla is silpnumo, kai jau kitais budais neimanoma igyvendinti savo noro. moterys is vyru patiria prievarta, todel, kad jos psichologiskai stipresnes, kad jos turi rimtesniu argumentu, kad jos savo isvedziojimais gali vyra taip ivayti i kampa, kad tas is tos nevilties griebsis smurto. siaip ir psichologine ir fizine prievarta isreisikia zmogaus beviltiska padeti…
Nors yra tokiu zmoniu, kuriuos reikia versti kazka daryti, griesciau kalbeti ir stumtelti ir t.t.

as esu naudojusi prievarta… kai jau nieko negaledavau padaryti. Sese taip isnervindavo(zodziais, lindimu, zyzimu ir t.t.), kad jau belikdavo gerai uzvost… Pripazistu, kad tai buvo mano silpnumas…
ir vaikinui esu uztrenkus…
ai, susiveliau… bo jau manau, kad apie smurta, o ne prievarta sneket pradejau.

priewarta nieko nepasieksi…Ne

su ta prievarta dazniausiai pasiekiti rezultatai buna priesingi. slykstus dalykas ta prievarta Veee Baisu

Veee fui… prievarta mielas nebusi.

tik nepradekim apie liciu argumentu rimtuma, nes neretai vyriski argumentai buna daug logiskesni ir paremti faktais nei moteru, o moterys labiau megsta pilstyma is tuscio i kiaura

prievarta kaip bebutu yra labai naudinga, nes kuo remiasi visi musu istatymai ir ko jie butu verti be prievartos, ji vienintelis budas palaikyti tvarka, nes zmogus nera tiek issivystes, kad uztektu tik zodziu ir pamokymu. Is prievartos ir kyla valdzia kuri palaiko tvarka. Valdzia tik tuo ir skiriasi, nuo savo pavaldiniu, kad gali teisetai vartoti prievarta. Visai kitas dalykas yra smurtas, jis yra nepateisinamas ir kyla is tik savanaudisku paskatu, butent jo ir reiketu vengti.

Zmogus turi pats rinktis,ka jam daryti…

Zmogus manau neturi teises elgtis su zmogum taip,prievartaudamas kazka daryti.Visi yra lygus ,ir nei vienas neturi teises taip niokoti zmogu. Nekaltas

prievarta galima pasiekti tik kitu zmoniu pasibjaurejima, pasislykstejima, sukelti baime silpnesniam. Ir kas is to, kad kazka pasieksi jei nebeturesi draugu, seimos ir artimuju?

Labai dekui uz jau parasytus pasisakymus [man jei padejo apie jus susidaryti nuomone] bei siulau dar nepasisakiusiems pasakyti, ka mano siuo klausimu

nemanau kad su prievarta kazka pasieksi
nebent kariuomenej

cia Cosmo taip buvo parashyta? Mirkt

nezinau, gal ir cosmo, gal kur kitur, as tikrai neskaiciau… Gal ne taip viska paarsiau, bet tik norejau pasakyti, kad prievarta dazniausiai kyla is silpnumo, ir vyrai, kurie musa moteris, ar moterys vyrus, dazniausiai, tai daro kai jaucia jog kitais budais savo tikslo napasieks. Ir is savo santykiu ir is draugu galiu tai pasakyti. O cosmo as neskaitau.

galbut tu ir teisi…bet kita vertus, psichologine prievarta provuokuoja fizine…po truputi po truputi ir viena diena "silpnajam’ gali trukti kantrybe Nekaltas

VeeeVeeeVeee nemyliu prievartos VeeeVeee

negeras dalykas ta prievarta…Nekaltas

Zmogus niekada nebuvo laisvas ir nebus,siuolaikineje sistemoje jis turi paklusti tai netiesioginei prievartai.

As pries prievarta…

Manau, kad ji slypi mumyse kaip igimtas gyvuliskas instinktas, kuri mes turime ismokti suvaldyti…

Siulyciau paziuret filma "Dogvilis".
Po jo kyla labai daug kontraversisku pamastymu…