Klausimas apie prievarta.

Klausimas apie prievarta.

Per etikos pamoka neseniai diskutavome apie prievarta. Ar tai pats tinkamiausias budas kazka pasiekti? Ar verciant kazka daryti kita zmogu yra humaniska, ar nera kitu budu kazka pasiekti? Kokia jusu nuomone sia tema?

prievarta yra labai blogai. ir jos pateisinti mano nuomone neimanoma…

mano nuomone yra tokia pati. kad ir norint zmogui gero, galima rasti ir kitokiu budu jam padeti. ar nesutinkat?

prievarta galima prieversti paklusti, bet ne gerbti ar myleti. prievarta galima isgasdinti, bet ne itikinti. prieverta - despotu ir tironu priemone. ji tinka gyvuliam, bet ne zmonem, nes zmogus viena diena jai pasipriesina ir ji netenka savo galiu.

slykstus zmones,kurie isnaudoja kitus…vardan savo geroves.Prievarta yra gera tada,kai zmoguij ji butina,kad sudrausmintu(tai tinka tik suaugusiamzmoguij),kaip pvz kaleimas.Nors net ir tokiais atvejais prievarta daznai susilaukia neigiamu pasekmiu.

Zmogus yra protingas ir laisvas kaip asmuo,todel jis negali pakesti kito primestos valios,jungo,todel prievarta bet kuriuo atveju yra blogai.Tuomet prievarta dazniausiai pagimdo prievarta.

prievarta sau gali atvesti prie isprotejimo:daryti tai,kas nemalonu vardan pinigu,ar kitu paskatu sukirsina zmogu su paciu savimi.

nors visada yra aukso vidurys ir siek tiek prievartos reikia,tam,kad butu tvarka,bet daznai perzengiamos ribos ir tai tampa kancia.

Labai dažnai su tuo galima susidurti mokykloje, gatvėjė ar kur kitur. Ir aš to nepateisinu. Ne.

mokykloje baisu buna atstumtiesiems… populiarieji is ju tyciojasi, vercia daryti visokias nesamones… aciu kazkam, kas valdo mano gyvenima, man to patirti neteko… ir tikiuosi neteks… Nustebęs labai gaila tu, kurie tai kencia kasdien…

Prievarta ir smurtas kartais yra vienintelis budas islikti teisiam.Kartais zodziai nepadeda.Taip

Nelabai suprantu pagal kokius dziungliu istatymus tu gyveni?..Nekaltas

kai pats gali smurtauti pries ka nors silpnesni tai viskas ciki. o kai pries tave kas nors smurtauja? kas tada a? nemanau kad ir tada buni (butum) tox teigiamai nusistates! galvok ka sakai… nepirsk savo klaidingo manymo kitiems…

Mokykloje tuo yra parodomas tik nesubrendimas, kai kazkas nori save iskelti kitu akyse, aciu Dievui su amzium tai daznai praeina, bet jei nepraeina tai jau didele problema…Nekaltas O siaip tai niekas neturi teises naudoti prievartos pries kita!..Ne

Aš prieš prievartą

Kaip matau daugelis pries prievarta. Tada gal pasvarstykim, jei daugelis pries prievarta, tai is kur ji gimsta? ar niekad neesate naudoje prievartos?

Prievarta nera jau taip blogfai, nes kartais tik tai bloga zmogu gali priversti suvokti, kad jis padare blogai. Ir gailetisKanda

palaikau Kanda

Ar kada matei prievartaujantį (-amą) gyvulį? Mirkt Žmonės yra didžiausi gyvuliai, jei būtume tokie kaip tikrieji gyvuliai tai būtu šitam pasauly Green Peace.

Nu dar galima atsižvelgti kam ta prievarta naudojama… Jeigu tu limpi mokytojui į akis, kad tau parašytų geresnį pažymį, tai šitokį galima dar pateisinti.Šypsena

Ir dažniausiai būna [man teko pastebėti] taip, kad ne nesamonę reikia daryti, o pinigus atiduoti.

Manau reketas lygus prievartai…

AS visada buvau uz prievarta tiek fizine, tiek psichologine, ir busiu, nes, pasikartosiu, gyvenime yra situaciju, kai jos neisvengsi.IR visi jus esate uz ja, tik apsimetate cia geruciais , nekaltais zmoguciais, kurie niekada nera nieko nuskriaude.Suprantu, mergaites yra auklejamos kitaip, taciau berniukai yra mokomi moketi pastoveti uz save.Jau nuo pat mazumes vaikas turi nesileisti zeminamas, i smurta atsakyti smurtu.Gal cia tyrputi nuklydau nuo temos, taciau smurtas ir prievarta yra neatskiriama musu gyvenimo dalisTaip