Klausausi dabar per radija daina zasu apie jonines kaip ji jums?

kazkada ant lietuvos buvo tokie "baliai"… pirmas, antras, trecias ir net grand… va zasai pagaliau suprato kad kol nevarys baliu muzikos tol babkiu neuzdirbs… Cha cha
zasai jau keleta metu sh… mala, bet paskutinis gabalas tikras lauros ir klarko balius Cha cha
idomu, kiek metu tiek zas’u gerbejam arba kiek jau alkoholio padare Šypsena

Nesakyk, kai regi stiliaus dainas varė visai nieko buvo… Žas myli kiną irgi nebloga, tik va žodžių mažoka, o ta gaivi daina ar kaip ten nieko gero Ne

Vienas kas man šitam klube nepatinka tai jūsų, kompiuterąstai, įsitikinimas, jei jau neklausau aš vadinasi š… blin ne vieni jūs Lietuvėlėj tampotės, tad jei ir klauso tai vadinasi gerai…

  1. as ne kompiuterastas
  2. zas nera gera ar kaip nors kitaip gerai vertinama grupe
  3. taip ji populiari
  4. ir tai didele geda LT

negirdejus dar Ne

  1. Nežinau gal ir ne kompiuterastas iš akių nesimato Ne
  2. Iš kur žinai???
  3. nesiginčysiu…
  4. Tau gėda tu ir gėdykis… Tie kuriems patinka nesigėdyja…
    Be to kiekvbienas turi teisę į savo nuomonę… Su ja gali sutikti gali nesutikti, bet gerbti privalai Šypsena

yra grupiu kurios man patinka bet ju muzika ne visada yra auksto lygio ar pan… yra grupiu kurias as vadinu tikrai gerai grojanciomis bet man jos nelabai patinka… o kad suprasti jog zas’u muzika yra zemo lygio nereikia specialaus muzikinio issilavinimo…
tiesiog kvailos baliam skirtos dainuskos su primityvia instrumentuote… tikrai nieko sudetingo ir idomaus… negi gali buti idomi ta daina, kuria girdedamas pirma karta jau beveik moki atmintinai…? sakyciau - primityvi…

Visai nieko dainike, klausyti imanoma, tik neperdaznai, nes nusibostu… Mirkt

pasilyk ta savo kvaila nuomone sau, teisybe pasake vaidosiusGeraiGerai

man nieko daina