KLAIKIAI noriu alaus ir jazz...

KLAIKIAI noriu alaus ir jazz…

tipo Klaipede birzelio 7,8,9 turetu but jazz festivalis atrodo! tai manau ,kad galetume visa Klaipedos sutve susitikt ,gal ir sveciu sulauktŠypsena pradinis siulymas birzelio 8 !!! susitiktume TaurėAluspadarytume ir jazz nachaliavo paklausytumeŠypsena prasau visus aktyviau…

Bliem… ir aš į Klaipėdą noriu… tik vargu ar galėsiu Liūdna pati sesija… o ir kainuoja… echhhh… na pasvajoti juk galima Mirkt

Elva rašė:

Avyte , Jazz nenori ? Jis GeraiVyrai. Tik paskutiniu metu kazkur prapuole, nesirodo. Geriau Tu Alus nenorek.

Cha cha Cha cha Cha cha tada noriu visko!

ale princai ,ka reiskia padori Aš nekaltas
blemba ,as galvoju tau patart jahtklubo viesbuti smiltynej Gerai
ryta geri kava kavinej ,pasiplaukioji jahta ir plauki i Klaipeda .
taigi, pokiek jahtos dabar pasiplaukiojimui ?

agyl rašė:

tipo Klaipede birzelio 7,8,9 turetu but jazz festivalis atrodo! tai manau ,kad galetume visa Klaipedos sutve susitikt ,gal ir sveciu sulauktŠypsena pradinis siulymas birzelio 8 !!! susitiktume TaurėAluspadarytume ir jazz nachaliavo paklausytumeŠypsena prasau visus aktyviau…

planai fantastiski, zmones su polekiu (cia apie tave), agyl PIRMYN, tik kazko kaip visada is bangieciu tyla, mirtina tyla, kapines, niekas nenorit i Klp atvaziuoti per dziazus? gal siknos prie baro kedes prilipo? galvojat cia niekai?
Agyl su pakvietimais tepriimineja, neziopsokite rekomenduokites, kokie alkoholio upeliai, kokie tostai, kokios pramogos…
010203 nespeja galvoti, koresponduoti…daug ruko ir rusiskai keikiasi…be galo zavi klaipediete…
ar daug cia reikia apie Klp rasyti atvaziuosit ir patys pamatysite…
Man net nesivargink vistiek is po suddo kruvos neislysi…neverta tau ne burnos ausinti su savo 15 Alus, mes Klaipeda o ne sanatorija, savo nesveikas mintis gydik kur nors kitur…

p.s as nors moraliskai is toli jus palaikysiu, svieskit zydekit pajurio saules!!!

price rašė:

Gal galit apie ta festivali kazkiek daugiau? ================================
Labukas !Apie festivali gali pasiskaityti
Gerai http://www.jazz.lt
As per festivali busiu Vilniuje , nes birzelio 3d. grizta mano vaikiai(sportininkai) is Rusijos , o Palangoje zadu pasisveciuoti kita savaite.Cha cha
SEKMES JAZZ GERBEJAMS !!! ir visiems po Gėlės ir Alus Šypsena.

enoja, kur randies, kad mus tik moraliskai laikysi?

O! Kompani plecias! Cool!!! Mielai!

Prince,jokiu problem, Ka nors sugalvosim

Bicas39 rašė:

enoja, kur randies, kad mus tik moraliskai laikysi?

jau jau susikroviau didziausia lagamina pilna maudymosi kostiumeliu…
KRYPTIS: USA
TIKSLAS Liūdna : darbas…
isspirs mane is ten kaip Lietuva is Eurovizijos, bet patirties bus siokios tokios…tad

de rašė:

geras!!! visi i Klaipeda

Klaipėda ne Rio, o džiazas irgi nepirmarūšis. Gal verta laukti geresnių laikų?