kl. b6 highline


kl. b6 highline

apie masinas ismanau ne gausiai. parvare varijanta: universalas, 1,9 tdi highline 2007. Uz highline nes geresnis varijantas- brangiau.Bet kuo geresnis negali paasikinti. Bandziau rasti internete ziuredamas foto ir pan. Kas yra isskirtinio highline ? aciu p.s foto ne to ka ketinu isigyti

klima,oda,dsg,tv ko cia nera

1.9 variklis per silpnas skirtumai - www.vw.lt, mazdaug susigaudysi, ziurek kaininka

draugas tokį 1.6 bluemotion įsigijo '10 Cha cha ekonomins sakė Cha cha

multimedia maza

oda čia yra, zomša. o highline yra komplektacija pilniausia. odos, telikai ir panašiai.

Ne pirmas variantas ka uzmatau kai bandoma prastumt auto kaip uz pilna farsa, nors ten nei puses nera navarotu Cha cha

iš tokių rimtų bajerių, tai oda arba zomša, TV/NAVI, DSG, elektrinės sėdynės, parkai priekyje ir gale, normalūs ratai R17, automatinis parkavimas, xenonai… zapaskės dėžėj lipdukas, ten komplektacijos užvadinimas būna, trendline, comfortline, sportline ar highline.

asmeniskai alcantara man geriau uz oda. nevisuose higlinuose yra tv. Bentjau multivanu vaziavom i kelione higlinu nebuvo tv. p.s. katik permeciau vw.lt higline toli grazu neviskas sudeta i standarta. kai visas varneles suzymi kaina nx kaip kyla

lendi į bagažniką ir matai kaip kas. alkantara pirmus 150-180k km normaliai dar atrodo, su didesne rida - nebent prižiūrėjo koks doktoras ar sharrasitto. taip jau gavosi, kad daug higlininių pasatų prisičiupinėjau…

geras skelbimas Cha chaautogidas.lt/rover-414-hecbekas-1996-0122381186.htmlTai va, parduodu roveriuką. O parduodu ne todėl kad uns blogas yr, o todėl, kad į aną aš vaiko vežimo neigrūdų. Grūdau ir tep ir tep… nu ble… nu netelp ir gana. Papasakosiu Jum aš api šitą mašiniuką. Uns yr geras, baisia ekonuomišks. Trasoj suryja… nu žuodis “suryja” čia nelabai tynk… Neryn uns, uns kukliai siurbčioja kokius tai 5-6 litriukus ont šymta kiluometrų. Mieste gal iki 7 pager. Tur magę su mp3, gruoj baisiai gražiai, tik gale kaluonkės biški plerp kai garso duodi, ale vairuot netrugda. Dovanų pridėsiu dvi kompaktines plokšteles – galieset klausyt in sveikatą. Kap ir visos mašiniukės tur ana biškutį ir trūkumų. Reikietų padangikes paskeist, nes jau anos kap pas fuormulę 1. Lygios galinės. Prieky dar iš bieduos galim važiuot. Neseniai praėjęs roveriuks technikinę savo chuodu. Reikėjo tik priekines lempikes pareguliuot. Dar neveik spiduometras. Uns veik, bet neveik todėl, kad yr fyškė atsijungus po vairu, o aš nesu meistriuks, nežinau kur aną inkišt reik. Dar viens trūkums – peleninė pilna, bet jei tu jau atgazuosi anuos pirkt – tai aš ją iškratysu, ir dar pačia mašinikę nuplausu, kad gražiau atruodytų. Dar ant panelės dulkių daug. Anas irgi nuvalysiu. Bet siurbliuot nesiurbliuosiu, nes siurblia neturu… Mašinikė yr graži, o kap nuplausiu aną ir originalius roverio kalpokus – tai ana blizgės kaip katino kiaušai. Tai va, jei nuori daugiau sužinuot – zvanyk mon tiesia. Papasakuosiu dar daugiau, ba baisia tyngiu rašyt čia. Dabar rimtai. Šuns nedovanosiu. Automobilis gan geras, reikia pasikeist padangas ir dar keletą smulkmenų, kurios nebrangiai pašalinamos. Kaina paderinsim. Yra du raktai ir du pulteliai. Skelbimas tikras. Automobilis parduodamas

Kostia, malonu uz gerus atsiliepimus Gerai

komentaras Juokiasi

del variklio - mane gazdina,kad 2.0 greiciau sugesta, brangiau taisosi. aisku noretusi daugiau kw. ziurint pagal vw.lt tai panasu kad daugiau neatitikimu i highline. panasumu yra taciau aiskiai kliuva tokie dalykai kaip : nesildomo sedines, neodines sedines, neodinis vairas, ragai nechrominiai. I tokias detales kaip pritemstantis galinis veidrodis, oda aptruka perjungimo begiu rankena, sedines atloso elektrinis valdymas, ikalnes asistentas net neatkreipiau demesio. ar cia per astriai ziuriu?

aš tau dar kartą sakau, lendi į bagažniką ir matai komplektaciją. dėl savęs - 1,9tdi dsg + chipas būtų. ne dsg tikrai neimčiau. 2,0 103kw variantas sako purkštukai silpni, bet jie taisosi, ir ekonomijos nėr tiek daug. 130 km.h - beveik 7 litrai salerkos. 150 - virš 8. mieste 8-10.