Kitokios "gatves"

Kitokios “gatves”

Šlapios gatvės. Norėtau ten nuvažiuot, sako įspūdinga kai neįprasta. Gražu.

Che cosa esso bello, Venezia, ma perche il cielo e bianco?

A… gyvent kaip tokiam sm vandenėlyje…?

Cese, s[alio lapkricio menesiais ten uzsemia gatves, o vasarele vandenelis smirda Nekaltas griau vaziuot pavasari arba ziema. P.S. Man labai patiko Venecija ir tokia fotogeniska ji Flirtas

JoJonas, ten yra ir normaliu gatviu, bet tik pestiesiems Šypsena Fainiausia kai kanalais plaukioja policijos, greitosios ir taksi kateriukai Laimingas

ooo kokia nuotrauka, idomu Venecijoj, neįprasta

O labai smirda? Nekaltas

Cese, zinau tik tiek kad smirda, man pasakojo Cha cha O vat ziema as tai susalau belakstydamas siauromis gatvytemis po skersvejus Liūdnas

Niu va…

…gražu…kai nematyta…

Man tai labiau niuru nei grazu. Slapios sienos, nusilupes tinkas, murzinas vanduo… Daryciau kaip nors tamsiai ir BW.

arba sviesiai ir labai spalvingai

Badas, Barracuda, su mano muilinuku apsiniaukusia diena buvo sunku ka nors gertesnio isspaust, be to as pats norejau pavaizduoti realybe Nekaltas Nenorejau pagrazint ar paniurint, tiesiog norejau taip, kaip yra Nekaltas

Spikai, tai muilinukė “kalta” ar tu “kaltas” ? Mirkto prie fotkės dar reiktų padirbėt… bent mane erzina iškraipymai, atsiradę dėl optikos…

dangus nykokas - nukirpčiau

taip grazu kas neiprasta …

be to pavadinimas labai jega …

bruzile, kirpciau dangu, priekaistautum del nukirstu namu, langu Mirkt

Grigas, prisesk prie isgaunbto monitoriaus, nepastebesi optikos iskraipymu Cha cha Siaip gal tik susidaro toks ispudis del lenkto ir siaurejancio kanalo, nes kitose fotkese tokiu iskraipymu tikrai nedaug Nekaltas